Kuzey Güney - Sayfa 70 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: Kuzey Güney | Çarşamba | 22.00 | Kanal D

Güney tam pstlugunu yaptı yine.Kuru sıkı olmasa herıf kardesını vurdu.

Genel olarak vasat bir dizi olmasina ragmen finali muhtesem oldu diyebiliriz. Cok iyi kurgulanmis bir final oldu, cok fena ters köse oldum.

[h=2]Kuzey Güney Geri Mi Dönüyor?[/h]Kanal D'nin fenomen haline dönüşen dizisi Kuzey Güney, final yaparak ekrana veda etmişti ancak...

İddialara göre; Kanal D ekranlarında fenomen haline dönüşen Kuzey Güney dizisi yeni sezonda Güney Kuzey olarak ekrana gelecek.

Tüm sezon boyunca soluksuz izlenen dizi Kuzey Güney yeni sezonda Güney Kuzey olarak seyirciyle buluşma hazırlanıyor.

Kuzey Güney dizisinin veda bölümünden sonra devam edilmeli tepkileri alan dizinin yapımcıları ve senarislterinin, bu olumlu tepkiler sonrası karar aşamasında oldukları iddia edildi.

Buna göre dizinin bu kez Güney'in hapis cezasından başlayacağı ve bu kez Kuzey ve Cemre'yi zor günler bekleyeceği üzerinde durulacağı tahmin ediliyor.

Haber365.com

[h=2]Kuzey Güney Geri Mi Dönüyor?[/h]Kanal D'nin fenomen haline dönüşen dizisi Kuzey Güney, final yaparak ekrana veda etmişti ancak...

İddialara göre; Kanal D ekranlarında fenomen haline dönüşen Kuzey Güney dizisi yeni sezonda Güney Kuzey olarak ekrana gelecek.

Tüm sezon boyunca soluksuz izlenen dizi Kuzey Güney yeni sezonda Güney Kuzey olarak seyirciyle buluşma hazırlanıyor.

Kuzey Güney dizisinin veda bölümünden sonra devam edilmeli tepkileri alan dizinin yapımcıları ve senarislterinin, bu olumlu tepkiler sonrası karar aşamasında oldukları iddia edildi.

Buna göre dizinin bu kez Güney'in hapis cezasından başlayacağı ve bu kez Kuzey ve Cemre'yi zor günler bekleyeceği üzerinde durulacağı tahmin ediliyor.

Haber365.com

Alllaaaaahhhhh :ayatollah::ayatollah::ayatollah::ayatollah::ayatollah::ayatollah::ayatollah::ayatollah:

Çok sevindim harbiden iyi olur :)

Kuzey Güney Geri Mi Dönüyor?

Kanal D'nin fenomen haline dönüşen dizisi Kuzey Güney, final yaparak ekrana veda etmişti ancak...

Haber365.com

suyunu çıkarmasınlar

Devam edecekse suan ki gibi devam etmeli. Roller degistiripte ayni senaryo'yu izlemeye ne gerek var? Sacmalik.

yalnız içime bir kurt düşmüştü dizi biterkenki güneyin ağırlık çalışması felan gün sayması bunlar 1 sezonda güneyin intikamını çekebilirler demiştim içimden :eek:

Dizi bitti ben yeni izlemeye başladım.:DD Her gün 3.30'da tv2'de çıkıyor.20.bölüm civarında başladım,bugün 65.bölüm.

oynasa üstüne yapışırdı karakter tiplemesi. gerçi parasını verirsen çatır çatır oynar arkasına bile bakmazdı :D izlerdim belki oynasa.

Valla TR'de o kadar dizi geldi gecti bana hic biri Ezel , Kuzey Guney, Kurtlar Vadisi'nin ilk sezonunun tadini vermedi.

Hep bosa para atiyor yapimcilar. 100 diziden 3-4 tanesi iyi olur mu sadece yav

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kuzey güney harbi iyiydi. güney tam bir puşt idi.

Tr de izlediğim son dizi diyebilirim. Sonra M.Yüzyıl dahil hiçbirine bakmadım.

Üst Alt