Kylian Mbappé Başlığı - Sayfa 29 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
PSG'den daha iyi, Ligue 1'den daha büyük bir lige gitmeli.
Burası uygun mudur sana göre reis :D
Fe0SFtbWIAMbPqV

PSG'de yaptığı istatistiği Bayern'de yapsa daha değerli olmazdı

Parayı kim çok veriyorsa oraya gitsin yemişim uyduruk lig ve takım algısını

Lionel Messi'nin PSG'den ayrılmadan önce Kylian Mbappe'ye şunları söylediği bildirildi: “Barça'ya gitmeni tercih ederim ama Madrid'e gitmek istiyorsan oraya git. Gerçek bir projeyi, kazanan bir projeyi hak ediyorsun. PSG'de kalmana gerek yok.” [ @defcentral ]

1687432137554.png

Real Madrid, transfer döneminin en son gününde, gönderilecek olan Kylian Mbappé için bir teklif hazırlıyor.

İspanyol kulübü, yaklaşık € 120M'lik bir teklifle PSG'ye baskı yapmak istiyor.

(Kaynak: @SPORTBILD )

1692529509677.png

Paris Saint-Germain ile sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan Kylian Mbappe, transfer dedikodularının ardından sessizliğini bozdu.

Adı Real Madrid ile anılan Fransız yıldız, ayrılık sinyali verdi. Mbappe, QG France'a verdiği röportajda, "Futbol tarihine damga vurmuş birçok büyük oyuncu bu yaz Avrupa'dan ayrıldı ve futbolda yeni bir döneme giriyoruz. Bu sporun normal döngüsü ve bir noktada ayrılma sırası bana da gelecek. Bu değişikliklerden endişe duymuyorum ve sadece kendi yolumu izleyerek kariyerime devam etmeyi düşünüyorum" ifadelerini kullandı.

Üst Alt