LA Lakers Takip Başlığı - Sayfa 92 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

LA Lakers Takip Başlığı

Lakers içinde Magic'in de olacağı üçlü bir takas ile Cousins'ı almak istiyor. Nuggets ise takas için başka bir aday.

CIIoae1WIAA2_sn.jpg

Lakers DeMarcus Cousins'i takıma katmak için Julius Randle ve 2. sıra draft hakkını teklif etmesi bekleniyor.

CIRYXIYWUAALVIm.jpg

kings in yerinde olsam anında kabul ederim bu teklifi

bulls max kontarat verince butler lakers'a gitmekten vazgeçmiş.

rondo'da büyük ihtimal lakers'ta.

jordan hill'in kontratıdaki opsiyonu uzatmayacakmış lakers.

bismack biyombo'da lakers'a gelebilir diyorlar.

sonuç olarak bu senede bir şey olmaz lakers'tan.asıl hamleleri gelecek yıl yapacaklar bence.

bulls max kontarat verince butler lakers'a gitmekten vazgeçmiş.

rondo'da büyük ihtimal lakers'ta.

jordan hill'in kontratıdaki opsiyonu uzatmayacakmış lakers.

bismack biyombo'da lakers'a gelebilir diyorlar.

sonuç olarak bu senede bir şey olmaz lakers'tan.asıl hamleleri gelecek yıl yapacaklar bence.

d'Angelo geldi artik rondo zannetmiyorum gelsin. Cousins icin takaslama ihtimali de az bence. d'angelo+ draft + randleyi felan da istiyor

hill i birakirsak cap ikisine de yetiyor mu acaba?

d"angelo
kobe
butler ( 1 yillik kontrat diyolla )
LMA
De Andre

:D

Young'la Kelly'i göndersek, Sacre'yle uzatmasak falan anca LMA ve Jordan'a yeter, Butler'a hayatta max falan veremeyiz. zaten sınırlı serbest oyuncu o, Bulls karşılar her türlü kontratı.

yalnız bence DeAndre yerine vasat bir pivot getirip cap'i 3 numara için kullansak daha iyi olur Harris gelsin istiyorum ben. (geleceklerinde değil de konuşuyoruz işte :D

Young'la Kelly'i göndersek, Sacre'yle uzatmasak falan anca LMA ve Jordan'a yeter, Butler'a hayatta max falan veremeyiz. zaten sınırlı serbest oyuncu o, Bulls karşılar her türlü kontratı.

yalnız bence DeAndre yerine vasat bir pivot getirip cap'i 3 numara için kullansak daha iyi olur Harris gelsin istiyorum ben. (geleceklerinde değil de konuşuyoruz işte :D

Los Angeles lakers Robert Sacre'nin takım opsiyonunu kullanarak takımda tuttu.

lakers carlos boozer ile ilgileniyor.

Kobe Bryant, DeAndre Jordan'ı arayarak lakers'ın onunla ilgilendiğini söylemiş.

Los Angeles lakers, Jordan Hill'e kontratının son yılında bulunan takım opsiyonunu kullanmadıklarını bildirdi.

LMA, DJ, Gasol derken Hibbert'ı kapıp getirmişiz geçen sene Melo derken Lin'i kapmamız gibi. bari iyi bir 3 numara alalım da izlemesi keyifli bir takım olalım

Üst Alt