La Liga 31. Hafta | R. Madrid 0-2 Barcelona | El Clasico | Maç Sonucu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

La Liga 31. Hafta | R. Madrid 0-2 Barcelona | El Clasico | Maç Sonucu

Cevap: La Liga 31. Hafta | R. Madrid - Barcelona | 10 Nisan | 23:00 | El Clasico

Arkadaslar bu hafta Ingiltere'de olucam ve bu Maci izlemek istiyorum . Ingiltere'de yayin olurmu acaba? Bilgisi olan ? :(

ve unutmadan . Barcelona alir ;)

Cevap: La Liga 31. Hafta | R. Madrid - Barcelona | 10 Nisan | 23:00 | El Clasico

Bu maçı yayınlamayan ülkenin hayat damarlarınının kopmuş oldugunu gösterir :D

Tesekkürler Arkadaslar :) Iyi bi hafta diliyorum ve Sabah ucucagim icin kaciyorum ;)

Saglicakla kalin :)

Real bu sefer şeytanın bacağını kıracakmış gibi geliyor bana :)

Madrid alır sampiyon olur.

Ama berbabeuda finalde barca olur oda nasıl bi his olur madridliler anlatır artık.

başlarlar yine ama bizm 9 tane kupamız var , yüzyılın takımıyız falan filan

Renkdaş Real'e sallıyosun da biz sanki farklı tarife mi yapıyoruz senelerdir :D

Maça gelirsek umarım Real almaz maçı. Bu tarz bir takımın parayla kurulmuş bir takıma yenilmesinden gönlüm razı değil. Real o kadar transfere rağmen takım olgusunu oturtmayı çok iyi başardı karşılarndaki Barca çok özel bir takım olmasa Real derdim itiraf edeyim.

Ama Barcelona iki yıldır herkesin gönlündeki futbolu sahaya yansıtıyor. Dünya kupalarına abone Brezilya takımından bile böyle futbol izleyemedik. Gönüllerin şampiyonu Barca... Forza Messi :)

Real geliyoruuuuuuuuuz madrid geliyoruuuuuuuuz

real 1-0 öne geçer, sonra messi 9 tane sallar 1-9 biter :D

artık son arsenal maçından sonra real maçında böle bişi olur:D

Bakın beylerrr açık konuşuyorumm...

Bu maçı Barcelona kazanır, bakınn Barcelona maçı alır demiyorumm, Messi maçı alır diyorum. :D

Üst Alt