La Liga Maçlar Başlığı - Sayfa 134 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
FZ_SIpXWAAEG17Y

atletico, sevilla, betis, valencia, villarreal, sociedad gibi baş altı denen takımlar doğru dürüst transfer yapamadı

yeniden 2008-2013 gibi real-barça'nın büyük dominasyon kuracağı döneme giriyoruz galiba

*ilk 11 ozelinde ise ev sahibinden iki ismi keyifle izleyecegim . biri genc yetenek potansiyelini onemli buldugum , osasuna b takimindan listemde olan *aimar oroz ... digeri de tecrubeli moi gomez'i begeniyorum kanat. bakalim sezona nasil giris yapacak...

iyi seyirler.
macin 2-1 sona erdi. genel anlamda,
ozellikle *osasuna adina muthis bir lig baslangici oldu.her iki taraf adina intense ve cekismeli bir macti- bekledigim gibi...

osasuna da bahsini ettigim isimlerden *aimar kardesimiz mahcup etmeyen bir performansla *macin en degerli oyuncusu secildi . galibiyet golune imza atmasi da muthis moral olmustur kendisi adina.. potansiyeli buyuk bir yetenek nazarimda- nacizane listemde. keza, osasuna nin bu sezon en iyi yaptigi seylerden biri > kendisini b takimindan a takima cikarmak oldu. b takimindan bildigim aimar kardesimiz kanimca burdan alir gider bu moral ve motivasyonla....

*jacoba hoca dogru yolda goturuyor mutevazi takimini. lig takimlari arasinda -hoca~takim kimyasi tutmus birlikteliklerden nazarimda . gecen sezon 10.bitirmislerdi - bu sezon daha ustlerde bir yerde bitirirlerse sasirmayacagim.

*ligde bugun maclar orta saker . izlemek istedigim bir mac yok gibi bugune ozel.

nacizane , ligde bu hafta , en saglam mac ; sociedad versus barcelona .
sociedad deplasmani ligin en zor deplasmanlarindan oluyor - ozellikle barca ve real adina....

ligde bu hafta diger saglam maclar nazarimda ; atletico vs villarreal ,,,,,, bilbao vs valencia......

William Carvalho izliyorum da, acayip temposuz yav. Dümdüz takılıyor. Bundan sonra emekli ikramiyesi peşinde koşar bu. Umarım buna çarpılan biz olmayız.

Betis'in de sözleşme uzatacağını düşünmüyorum.

William Carvalho izliyorum da, acayip temposuz yav. Dümdüz takılıyor. Bundan sonra emekli ikramiyesi peşinde koşar bu. Umarım buna çarpılan biz olmayız.

Betis'in de sözleşme uzatacağını düşünmüyorum.
+

İşin ilginç yanı İspanyol taraftarlar adama resmen tapıyor. Ya yokluktan ya da cidden bu adama farklı bakıyorlar. Spiker de '14 top çaldı ve müthiş oynadı ' diyor. Değişik topçu.

Üst Alt