La Liga'da Şampiyon Real Madrid! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

La Liga'da Şampiyon Real Madrid!

Real Madrid futbol tarihinin en başarılı ve en iyi takımıdır bunun tartışması dahi olmaz.

Ergenlerin Barcelona sevdası normaldir. Şikeci olacak bir takım varsa da yine Barcelona'dır, PSG maçını unutmadı kimse.

Onun dışında olaya gelecek olursak Zidane farkı diyorum. Real Madrid'in orta sahası çok kötü ve santrafor eksikleri de var, buna rağmen şampiyon oldular.

ben memlekette estirilen havaya odaklanıp dışarıyı unutan bir adam olarak, İspanya da da bjk şampiyon olmuştur diye düşünüyordum

Büyük emeklerinden dolayı perez beyi tebrik ediyorum. Realin bu seneki bütün kupaları sikelidir, saibelidir, kirlidir. Taa yazın kazandıkları dünya kulüpler şampiyonluğundan itibaren. Hatırlayın o maçta da ne hakem rezillikleri izlemiştik. Clde zaten hakem sikesinin anasını ağlattılar. Yani kısaca real adlı serefsiz kulübün bu sezonu dünya futbol tarihinin en serefsiz, en şaibeli, en alçak, en kirli sezonudur. Yazıklar olsun futboldan soğuttular.

Büyük emeklerinden dolayı perez beyi tebrik ediyorum. Realin bu seneki bütün kupaları sikelidir, saibelidir, kirlidir. Taa yazın kazandıkları dünya kulüpler şampiyonluğundan itibaren. Hatırlayın o maçta da ne hakem rezillikleri izlemiştik. Clde zaten hakem sikesinin anasını ağlattılar. Yani kısaca real adlı serefsiz kulübün bu sezonu dünya futbol tarihinin en serefsiz, en şaibeli, en alçak, en kirli sezonudur. Yazıklar olsun futboldan soğuttular.
:hala:

Üst Alt