La Liga’dan VAR Kararı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

La Liga’dan VAR Kararı!

La Liga’da hakemlerin monitöre gittiği pozisyonlarda, VAR odası ile hakem arasındaki ses kayıtlarının ertesi gün kamuoyu ile paylaşılmasına karar verildi. [Sporun Dibi]

1703017321989.png

Yaw he he. Ertesi gün niye veriyon canlı yayında versen olmazmı? Ertesi güne edit yapıp yayınlayacaksınız.
Aralarında küfürlü konuşuyor da olabilirler.

Mesela ben orta hakem olsam, Mete Kalkavan beni saçma sapan bir şey için çağırsa ki doğru yaptığı bir şey yok, ben söverim senin yapacağın işi derim, beni bunun için niye çağırıyon .. derim, gözlerine fışkırtayım derim..

Var futbol gibi az skor olan maçlarda daha çok eyyam ortaya çıkarır. Baskette bakıyorlar ama bir ton sayı oluyor bir karar sonucu çok etkilemiyor. İlk başta da söylemiştim yine söylüyorum var futbolun ruhuna uygun değil.

NBA’de mesela hakemler verdikleri karara nasıl vardıklarını stadyuma anons ediyorlar. Orada hiç hakemin linç edildiğini görmedim.
Dayı Nba Nfl uçuk örnekler sporu spor olarak gören ülkeler ile bir coşku ve yaşam biçimi olan ülkeleri kıyaslamak olmaz. Abi millet birbirini öldürüyor bu spor için.
Dünyanın en kazançlı organizasyonunda sence bir taşkınlık bir baş kaldırı olmasına izin verirler mi. Polis dur dedin mi durmak zorunda olduğun ülke ile sokakta rahata polisleri dövebileceğin ülkeleri kıyaslamayalım lütfen.
Bu bir yana bir kere marka değeri sebebiyle adamı öttürürler değil taşkınlık aklından geçiremezsin.

Üst Alt