Haber - Lale Orta: "Erman Toroğlu'nun iddiaları yalan" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Lale Orta: "Erman Toroğlu'nun iddiaları yalan"

Hakem raporları incelendiği zaman görülecektir ki hem Türkiye'nin hem UEFA'nın raporunda MHK müdahalesi var mı diye bir bölüm ayrılmıştır. UEFA raporunda da MHK müdahalesi var mı diye yazılır. Gözlemcilerle ilgili aynı görüşte değilseniz MHK'nin görüşü esastır. Bunu yasal yollarla yaparsınız.

Komedi. Ne oldu hani ben istediğime talimat veririm, maç içinde VAR odasındakilerle konuşurum ayakları? Bir de sen bu kadar baskı ortamı oluşturup hakemin raporunda MHK müdahalesi var mı sorusuna var demesini mi bekliyorsun? Şu anlattıkları baştan aşağıya hukuk katliamı.

Geçen Fatih Altaylı'yı dinliyorum adam o kadar doğru konuşuyor ki. Lale Orta eski bir hakem olabilir ama başarılı bir hakem değil ki diyor, en üst ligde neredeyse hiç maç yönetmemiş hakemlik kariyeri başarısız birisini neden MHK başkanı yapıyorsunuz diyor. Gerçekten sırf kadın diye başarısız bir kariyere sahip birini ne mantıkla MHK başkanı yaparlar akıl işi değil.

Bu kadının yalan dedikten sonra söylenen şeyi kabul etmesi beni benden alıyor. Aynı şeyi Donk videosunda da yapmıştı. Gözlemciler bize bağlı, notlardan biz sorumluyuz fark varsa konuşup vermeleri gereken notu söylüyoruz demiş. Yalan değil yani doğru..

Vara gidip kararini duzeltirse -5 puan var cagirmasina ragmen gitmezse veya vara gittigi halde yanlis karar verirse -15 puan olmali bunu bile beceremiyorsunuz

Erman Toroğlu: "Ey TFF Başkanı, sana sesleniyorum! Bu rezillik olduktan sonra, bu gözlemciler ve MHK Başkanı'nı çağırıp, olayın ne boyutta olduğunu öğrendin mi? Elinde büyük imkânların var. İstersen bu üçlünün telefon görüşmelerine de ulaşabilirsin.

Ey TFF Başkanı! Ben sana Ankara'da genel kurul salonunda daha başkan seçilmeden söyledim. 'Bu hakemler adamı kayığa bindirir, fış fış kürek çekerek, seni açığa götürüp denize atarlar' dedim. Önceki MHK Başkanları'nı da TFF Başkanları'nı da bu hakemler götürdü.

Operasyon yapmak isteyen MHK Başkanları, operasyon yapılacağı andan itibaren hepsi gönderiliyor, istifa ettiriliyor ama hakemler kalıyor. Hem de aynı isimler. Bu organizasyonun içinde bazı kulüp başkanları da var. Nitekim bu başkanın da gidişi bunlardan olacak."

Erman Toroğlu: "Sizlere gözlemciler Erol Ersoy'la İsmet Arzuman'ın konuşmalarını yayınlıyorum👇

Erol Ersoy: "İsmet sarı kart takip formunu gönderir misin? "

İsmet Arzuman: "Abi Lale başkanla görüştüm, 'hakemi destekleyelim' der. Bilgin olsun. "

Erol Ersoy: "Ben raporu gönderdim."

(Sabah)

Üst Alt