Latovlevici Beşiktaş Maçında Yok - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Latovlevici Beşiktaş Maçında Yok

Bu sakatliga inanan saftir.

He bokun yerine de kaka oynayacak , o anlamda cok farkli performans goremeyecegiz sahada malesef !

Orası öyle tabi de linnes latoya göre daha fazla top taşıyan bir bek olduğu için bizim için biraz daha iyi olacak.Arada fark var mı dersen ikisi de aynı seviyede oyuncular.

Sakatlık konusunda ise dediğin gibi inanan saftır.Yönetim taraftar tepkisini gördü neşteri vurdu.Dursun 2018 için işini şansa bırakmak istemiyor.Aziz yıldırım ne kadar diken üstündeyse bizde de dursun o durumda o yüzden şampiyonluk çok önemli tudorun fantezilerine boyun eğeceklerini sanmıyorum.

Geçmiş olsun tamam beğenmiyoruz adamı falanda bu kadar bir oyuncunun gururunu kırmamak gerekir,Tudorun daha az süre vermesi yardımcı olacaktır çok üzücü bir durum bir futbolcu için

Yemişim gururunu hoca birşeyleri göremiyorsa hala taraftar gurur murur dinlemez... Karabükte beğendiğim bir isimdi hatta bize karşı çok etkili olmuştu en azından temiz sol ayağı var güzel orta açar dyordum ama ne ortası kaldı ne temposu..Linnese yazık oluyor kulübede..

Linnes Yasin olsun bari
Yasin derbilerde ramboya dönüşüyor
tolga olursa gönül de ordan saldırıya geçer
linnes de inş q7ye karşı patatese dönüşmez. Lato o konuda daha iyi olabilir daha yıldırıcı fauller yapıyor. Lakin ağır olması da handikab.

Üst Alt