Latovlevici Gidiyor, Carole Dönüyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
car.jpg

Galatasaray'da, 15 maçta forma giyen ve kontratının uzaması için 18 maça ihtiyacı olan Iasmin Latovlevici'nin bileti kesildi. Yuto Nagatomo’nun bonservisini alacak olan sarı kırmızılı ekipte Lionel Carole yedek sol bek olacak.

Galatasaray'da 10'u lig 5'i kupa olmak üzere 15 kez forma giyen Latovlevici'nin sözleşmesi 18 maça ulaşması halinde 1 yıl uzayacaktı. Ancak Akhisar deplasmanında savunmanın solunda Nagatomo oynayacak ve Rumen sol bekin son iki haftaya girilirken Galatasaray'da devam etme ihtimali kalmayacak. Kiralık gittiği Sevilla'da kadro dışı kalan ve Beşiktaş derbisini izlemeye gelen Carole gelecek sezon yedek sol bek olacak.

Sabah

ben bu adama daha kötüsü olmaz derken allah başımıza latovleviciyi verdi ondan sonra töbe ettim bir daha öyle demicem carole 100 gömlek daha iyi lato'dan.

İlk geldiği zaman hiç de fena değildi aslında.
Sonra ne oldu bilmiyorum ama inanılmaz kötü birisi olmaya başladı derken herif Sevilla gibi takma transfer oldu...

Sevilla aylar önce bunun kafasına girdi bence transfer teklifi ile galiba. Profesyonel değil demek ki buda. Fatih hocanın uzattığı elin kıymetini anlaya bilirse , uzatır ise o eli hoca, iyi bir yedek olur

Lato gitsin Carole da gitsin.

14 yabancının 4 yabancısını beklerr harcamak aptallık olur. Mariano Nagatomo as bekler olur Linnes de ikisini yedekler. Bi tane de altyapıdan birini koyduk mu tamamdır.

sent via GSC

Üst Alt