GSC Scout - # Layvin Kurzawa - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kendisine yeni menajer bulmuş. Oyuncular genelde transfer olurken böyle bir hamle yapar.
Kieran Tierney ve Sead Kolasinac'ın sakatlıkları sebebiyle defansa takviye yapmak isteyen Arsenal, PSG'den Layvin Kurzawa'yı istiyor.
Premier Lig ekiplerinden Arsenal, Paris Saint-Germain forması giyen Layvin Kurzawa'yı transfer etmek için harekete geçti.

Goal kaynaklarının edindiği bilgiye göre Arsenal yönetimi, 27 yaşındaki Fransız sol bek için Paris ekibiyle temas kurdu.
İki kulüp arasındaki görüşmeler sürerken Arsenal, PSG ile 6 aylık sözleşmesi kalan Kurzawa'yı sezon sonunda bedelsiz olarak renklerine bağlamak istiyor.

Kurzawa, 2015'te Monaco'dan PSG'ye 22 milyon euro karşılığında transfer olmuştu. Kurzawa bu sezon 14 resmi karşılaşmada görev aldı.

Son düzenleme:
Fransız Sol Bek. Psg'nin mevcut 3 sol beki var. Kurzawa 3.sol bek konumuna düşütü. Hakimi de geliyor. Sağ bek rotasyonu için şansı da kalmadı. Çok sıkışırsan Kimpembe oynar

3-5-2'nin solunda görev verirsen oynar, tecrübesi yüksek, yaşı hala 28-29. Psg başkanının Türkiye ile arası iyi, zaten Bein'in sahibi. Mutlaka kolaylık sağlar diye düşünüyorum

ne paraya kıyması ya sezon sonu bitiyor işte sözleşmesi mis gibi topçu. devre arası sözleşme imzalayalım sezon sonu beleşe alalım

bascan böyle adamlara yıllık maaşı ikna edicen ffp olduğu sürece bu adamı devre arası bonservisle almayı veya herhangi bi topçuya yüksek bonservis vermeyi beklemeyin.

ayrıca ben psgnin sözleşme uzatacağını düşünüyorum bu adam ile. almak zor yani bu adamı
🥀

Üst Alt