Lazar Markovic Fenerbahçe'de - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lazar Markovic Fenerbahçe'de

ulan feghouli'ye üzülüyordum alacaklar diye herifler gidiyor alternatif olarak markovici alıyorlar gerçi geçen sezon liverpoolda pek etkili değildi ama benfica ve partizanda süper oynuyordu.

Moderatör tarafında düzenlendi:
markovic avrupayı kaldırabilir yani? yasinden farkını göremiyorum

Benfica'da uefa finali görmüş, bir sezon da olsa premier lig tecrübesi yaşamış. 21 yaşında, satın alınırsa ileri ki yıllar için potansiyel teşkil bir oyuncu. Hadi bunları geçtim adamlar eksik gördükleri mevkilere direkt oyuncuyu yapıştırıyorlar. Bizimkiler bir sağ bek almayı bile beceremediler.

liverpool da izlediğimde benficadakinin yarısını oynamadı isme göre transfer yuh falan diyorsunuzda her bir transfer risktir ister 5 milyona al ister 35 milyona.

İyi transfer ama "oha" lık bi durum yok. Stoch'un verdiği katkıdan biraz fazlasını verir.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Feghoulinin yarısı etmez şuan.Potansiyelli elemandı ama izleyenler bilir geçen sene berbat bir performans çizdi.2.stoch vakası olur.

5 senedir cl'ye katılamayan takımın yaptığı transferlere bak bide bizimkilere, biz katılamazsak 3 sene ne olurdu durumumuz...

Arkadas su transfer sezonu bitene kadar Italyani kacirip daga kaldirmak lazim.
Adam geldikten sonra Fenerin transferdeki isabet ve hizi inanilmaz degisti.

Üst Alt