Lazar Markovic Fenerbahçe'de - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lazar Markovic Fenerbahçe'de

Valla belini kaldiramayan Tosicin karsisinda Messi kesildi bizim macta umarim oynarda Carole nasil sahadan siliyor bu bebeyi zevkle izleriz.

Hızlı bieşey benziyor ama futbol aklı çok yok gibi.Çok çok iyi olsa Liver bırakmazdı zaten.Geçen sene orada izlemiştim bir kaç maçta.Pek akıllı bir oyuncu değil.

Kiralık mı satın mı aldılar ? Neden sordum kiralıklar geri dönerse çok iyi futbolcu olur yok bonservisini aldılarsa Volkan Şen , Potuk Motuk harcattırıtlar bu çocuğu biter.

Edit: mok atmak için söylemiyorum da o pozisyonda şu Beck midir nedir onun salaklığı var yoksa o pozisyonda normal birini geçmesi imkansız

Son düzenleme:
Bruma vol2. olur mu sizce? Sakatlanmadan önce herkes neler diyordu Bruma'ya ama bir sakatlık bitirdi.

Aynı sakatlık değil ama bu tip hızlı ve kırılgan oyuncular için sakatlıktan sonra dönüş zor olur. Eski yaptıkları driplingleri korktuğu için kolay yapamaz.

Bu adamın Liverpool da tutunamamasının en büyük nedeni 3.bölgede gerekli olan soğukkanlılık yok. Bitirci noktaya geldiğinde eli ayağına dolaşıyor. Bu özelliğini geliştirmeden daha üst seviyeye çıkamaz gibi duruyor. Bizim ülkedeki futbolu düşündüğümüzde bu özelliğini pek geliştireceğini düşünmüyorum. O yüzden bal yapmayan arı olur.

Üst Alt