Lazio Bizi Rahat Eler! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lazio Bizi Rahat Eler!

Yıllardır bu kadar ruhsuz oynayan, bu kadar berbat yönetilen bir takım görmedim.. en kötü olduğumuz sezonlarda bile bu kadar aciz oynamadık hiçbir zaman.. bu kadar ruhsuz oynamadık.. Tarihimizin en kötü kadrosudur bu kadro açık ve net !

Lazio bu takımın içinden geçer.. Turu geçme şansımız %0 bana göre... evet %0... Bu Takımı bu Hal Getirenlerin , Umut , selçuk , semih , olcan , donk gibi rezil oyuncuları bize izletenlerın ABV diyorum... başkada bişey demıyorum... Koskoca Galatasaray adeta dibe demir attı... Liseli denen fosiller kıçınıza kına yakın kınaaaaa !!

Lazio Moskova'dan çok ama çok daha iyi takım... bugünkü Moskova ile Lazio karşılaşsaydı Lazio en az 5 tane atardı eminim...

Açıkcası Arenada ki maçta hiç ümidim yok.. hemde hiç

Ümit messili barcasına toz kondurmuyor Galatasaray a geldimi ezip duruyor takımı. Git katalon forumlarında konu aç hacı :D

Envoyé de mon Nexus 6 en utilisant Tapatalk

Ümit messili barcasına toz kondurmuyor Galatasaray a geldimi ezip duruyor takımı. Git katalon forumlarında konu aç hacı :D

Envoyé de mon Nexus 6 en utilisant Tapatalk

Renktaş yaptığın kıyaslamaya bak :D birisi Barça , Birisi Galatasaray... her ne kadar Galatasaraylı olsakta Barcelona'nın muhteşem oyununu tabıkıde öveceğiz... Allah aşkına bizim takımın övülecek neyi var ? :) 2011 -2013 yıllarındaki Galatasaray olsaydı buraları Galatasaray şiirleriyle doldururdum ama o ruh , azim ve istek artık yok.. bide dursun Özbek gıbı bir çapsız var.

Sanki Barca,Bayern, Real ile falan oynuyoruz la amma abarttınız :D

Belli olmaz Benfica maçındaki gibi oynarlarsa geçebiliriz, normal bu sezon ki futbolunu oynarlarsa zaten UEFA'nın en zayıf takımına da elenebiliriz. :)

Denizli Lazio maçında mücadeleci bir takım göreceksiniz diye açıklama yapmış.. bakalım göreceğiz nasıl oynayacağımızı...

Üst Alt