Lazio, Yunus Akgün'ü Almaya Geliyor - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lazio, Yunus Akgün'ü Almaya Geliyor

400 fırın ekmek de kurtarmaz. 😄 Çok başkaydı bu ikili. En azından bizim böyle bir ikilimiz olsun isterdim. Tabii ki kalite olarak Robben, Ribery seviyesinde demiyorum ama bize yetecek kadar kalitede, istikrarda bir ikili ve üstelik yerli çok güzel olurdu.
Valla ben ftubolda şunu bilirim , ofansif oyunda dip çizgiye ama çalımla ama koşuyla inebilen takım her daim daha çok gol atar , attırır.

O oyunu çok özledim.

Cocugun kontrati 2024'te bitiyor. Oynamaya devam etmek isteyecektir. Dakika bulamazsa oynatmayacaksak kontrat falan da yapamayiz kimse o kadar Galatasarayli olamaz bunlarin da ekmek teknesi bu is. Oyleyse dusunmek gerekebilir.

Ben o ilk oynadigi Alanya macindan beri yollarini gozluyorum cok begendigim bir oyuncu. Kendini kanitlamak icin baska ne yapmasi gerek bilmiyorum.

fatih terim'in kadro planlamasi ozelinde yanilgiya dustugu ve hata yaptigi kararlardandi yunus'u ilk basta kiraya gondermek. ayni terim, kimlere ayni yaslarda ilk11 sansi verdi ornekleri gecmiste mevcut.

yunus ozelinde genel olarak diyecegim;

yunus'u genc u17 milli mactan yakindan takip ederdim. o donem italyanlar, u17 milli takimindan yunus'u scouta devam ediyorlardi,,,hatta italyan haber sitelerinde de haberi cikmisti. biz a takimda yer/sure verdik sonralarinda, yunus'a ilgileri devam etti... ads ve italyan taktik donanimli *montella nin sinavindan basari ile gecmis yunus bu sefer *olmazsa olmaz kivama burunmustu islenmemis elmas babinda italyanlar adina... bu durumu degerlendireceklerdir elbet. < > * fatih terim tekrardan bizde basa gelecekse *yunus'un gitmesinden yanayim. hocaya malesef bu baglamda guvenmiyorum eski donemlerine nazaran...

tezatlik.
*baris'a o kadar para bayilmak , yoruma bile gerek yok. o derece anlamsiz bir transfer oznesi - sayet olay kim daha *hazir ise. < > *ilk onbir veya aday kadroya..... yunus >. baris dan bayagi ondeydi benim gozlemimde bu baglamda.

neyse. olan oldu. gereksiz bir transfer yaptik, bize gereken cok yetenekli bi gencimizi ise ust uste kiraya gonderdik. bundan sonraki kadro planlamalarinda ister fatih terim ister ,okan,nuri veya x bi hoca, bu tarz kararlarda tek karar mercii olmamali diye dusunuyorum.

yunus umarim bizle devam etmeyi ,kendini bizde ispat etmeyi hedef belleyip yeni sezona firtina gibi bir giris yapar... cok guzel bir sezon gecirdi -dolayisiyla tebrik ederim genc kardesimizi...nice basarili sezonlara......

Üst Alt