GSC Haber - Lazio'dan Kerem Aktürkoğlu'na Kanca! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Lazio'dan Kerem Aktürkoğlu'na Kanca!

Bu kural bir yıl daha devam edeceğine göre bu yıl kalıp şampiyonlar ligi oynayıp gider bence. Zaten plan ana kadrodan Boey ve Nelssonu satmak üzerine gibi

Burdaki gibi tek yönlü oynayacaksa oralarda zor oynar. Simeone'nin Ardaya kattığı defansif gelişimi verecek bir hoca ile defans yönünüde geliştirirse Avrupada tutunabilir ancak.

İlkay zu barca olmadı mı?
Emre Can baya kronik bildiğim
Hakan Ç ye para yeter mi?
Erden Başkan böyle pasta yapmayı nereden öğrendi?
Yok rdas Emre kronik degil. 38 resmi maca cikti bu sezon. Yerli statünde oynar mi bilmiyorum ama bildigin Melo gibi oynuyor bana göre. Gol katkisi var ve saha icinde o hasret kaldigimiz pi*likleri yapacak bir oyuncu. Ha yerli statünde oynayacaksa hemen alinmali.

ortasahaya yerli var mı ki
Orkun var da kaça bırakırlar mesele o.
Avrupa’yı doğr bir şekilde tararsak seneye patlama yapabilecek bir yerli çıkarırız diye düşünüyorum.
Keremin özel olmasını bu performansının olmasının sebebi hırsı bar şu hırsının yarısı Yusuf ve Yunusta olsa seneye işini de 30a okuturduk. Keremden daha çok hırsı olan barış var onun da dezavantajları var ve kanat değil.
Keremi eğer güzel paraya okutursak bu barış gibi hırsı olan oyuncuların iştahını kabartır.
Fenerli Arda’nın bile hırsı yok yav acayip salın beni ağam moodunda.

Orkun var da kaça bırakırlar mesele o.
Avrupa’yı doğr bir şekilde tararsak seneye patlama yapabilecek bir yerli çıkarırız diye düşünüyorum.
Keremin özel olmasını bu performansının olmasının sebebi hırsı bar şu hırsının yarısı Yusuf ve Yunusta olsa seneye işini de 30a okuturduk. Keremden daha çok hırsı olan barış var onun da dezavantajları var ve kanat değil.
Keremi eğer güzel paraya okutursak bu barış gibi hırsı olan oyuncuların iştahını kabartır.
Fenerli Arda’nın bile hırsı yok yav acayip salın beni ağam moodunda.
40 a 50 ye okutur onu feyenoord ya. Zor buraya
Orta saha sağlam olmalı yoksa eleğe dönüyor orası

Yerli olmasını ve takımdaki etkisini düşünürsek vazgeçilmez oyuncu. Gerçekçi olmayan paralar talep edilmeli. Ajax'ın Antony'de yaptığı gibi. O zaman yapacak bir şeyin kalmaz, gönderirsin.

Üst Alt