LeBron James Smaç Yarışmasına Katılacak


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çok iyi bir smaçör olan James,smaç yarışmasına katılacağını açıkladı. James "Evet katılacağım ve başaracağım" şeklinde konuştu. Bu yılki smaç yarışması 19 Şubat'ta Los Angeles'ta düzenlenecek.James, kendine rakip olarak Blake Griffin'i görüyor ve bunun bir nevi meydan okuma olacağını söylüyor. Ayrıca James, Griffin'in ev sahibi avantajı olduğunu belirtti.NBAtrky
 
Cevap: LeBron James Smaç Yarışmasına Katılacak2-3 gün önce yaptı açıklamayı,yeni bir şey değil ama daha garanti de değil. Griffin de katılırsa çok efsane bir yarışma bizleri bekler.
 
Cevap: LeBron James Smaç Yarışmasına KatılacakKazanamazsa geçen seneden çizilen karimza iyiden iyiye çizilmiş olur. :eek:
 
Cevap: LeBron James Smaç Yarışmasına KatılacakÖyle bir dokundurma yapacağı aklıma gelmemişti reis. :eek:İyiydi ama :tiphat:

Adam reis
tiphat.gif
.
 
Cevap: LeBron James Smaç Yarışmasına KatılacakGirerse %100 kaybeder. Birinciyi halk oylamasıyla belirliyorlar ve malumunuz Amerika'da Miami dışındaki bütün eyaletlerde Lebron'dan nefret ediyorlar. Cleveland ve NY'lular bile yeter Griffin'i veya bir başkasını birinci yapmak için. NYlular tek başlarına Robinson'u birinci yaptı kaç sene :)
 
Cevap: LeBron James Smaç Yarışmasına KatılacakKlasik olacak ama ; Lebron'la konuştum, şimdi daha iyiyim dedi.
 
Cevap: LeBron James Smaç Yarışmasına KatılacakBlake Griffin, Serge Ibaka, Brandon Jennings and JaVale McGee will face off on All-Star Weekend.NBA.com
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt