Leicester City Takip Başlığı - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Leicester City Takip Başlığı

bu sene cayır cayır top oynuyorlar.. Haftaya Liverpool deplasmanında neler yapacaklar merak ediyorum.. Maddison ve Vardy'den ötürü sempatim vardı, bu sene Çağlar da buna eklendi. Şu anda 2 insanüstü takımın ardından 3.sıradalar.

Arsenal ve ManU çok kötü durumda. Chelsea için bir nevi geçiş senesi. Tottenham henüz eski formunu yakalamış değil.. Bence ilk 4 hayal değil. Maçları da zevk veriyor. Hemen her maçlarını izledim bu sene.

Burnley gibi takımı da yendiler.. Ben bu sene ilk 4 yapacaklarını düşünüyordum şimdi kesin yaparlar diyorum. Tottenham ve ManU çok kötü. Toparlayacak gibi durmuyorlar. Chelsea ve Arsenal'da dengesiz.

Rotasyona 2-3 isim alırlarsa devre arası bu dediğimi çok rahat yaparlar zaten.

21 Aralık'ta oynanacak MCity deplasmanına kadar güzel fikstürleri var. O döneme kadar maksimum puan gelirse üst üste oynanacak MCity-Liverpool maçlarına bambaşka hedeflerle girebilirler.

Takım oynarken acayip keyif alıyor. Bunu hissediyorsun. Liverpool maçında son dakika acemi penaltı yapmasalar şimdi Liv-29, Lei-27 olacaktı.

Bence artık ilk 6 hedefini aştılar. Hedef çoktan ilk 4. ManU,Arsenal,Spurs'tan en yakın takıma 9 puan fark attılar. Hepsiyle de oynadılar. Büyük aksilik olması lazım ilk 4 dışı kalmaları için.

Brendan Rogers cok guzel oynatiyor valla. Zaten Gerard hiyarlik etmese malum sene Liverpool'la sampiyon olurdu. Klopp ta simdi baska bir klupte olurdu. Ama kader aglarini ormus bir kere. Eski takiminin sampiyonlugunu izlemek zorunda kalacak. Ve Liverpool'un rakiplerine celme takarak buna yardimci olacaktir. Belki ligin ikinci yarisi daha degisik gecer.

Mükemmel bi kadro planlamaları var.Başlarındaki yönetim Tayland kökenli ve klubü şaha kaldırdı. Maguire'ı 80 milyona satıp yerine birini almadılar. Çağlar sahneye çıktı. Takımda 22-23 yaşlarında birbiriyle çok uyumlu geleceğin yıldız adayları var. Araya da savunmada Evans ve forvette Vardy gibi tecrübeleri serpiştirmişler. Mükemmel bi uyum var takım içinde. İlk 11 leri neredeyse değişmiyor. Chilwell,Çağlar,Ricardo,Ndidi,Maddison,Tielemans,Barnes hepsi 22 yaş civarında. Tek zayıf noktaları kanatları ve kadro derinliğinin olmaması. Örneğin Vardy,Evans veya Çağlar bi sakatlansa yerlerine oynayacak oyuncular yetersiz. Eğer sakatlık yaşamazlarsa haftada 1 oynayarak bu sene 2. bitirebilirler ligi. Liverpool'un insan üstü performansı olmasa şampiyon bile olabilirlerdi keza şampiyon oldukları 15/16 senesinden daha iyiler. Ayrıca şimdiden oyuncularına sulanmaya başladı büyük takımlar. Seneye ellerinde tutabilecekler mi bu adamları göreceğiz. Teknik direktör Brendan Rodgers' ı bile ellerinde tutamayabilirler.

Son 6 maçta 6 galibiyet aldılar ve bunu 19 gol atıp sadece 2 gol yiyerek başardılar. Takdir edilesi bir takım gerçekten. Çağlar ve Leicester için rüya gibi bir sezon. Şampiyon oldukları seneden daha iyiler ancak bu sefer karşılarında olağanüstü bir Liverpool var. Yine de ilk 4 bile büyük başarı Leicester için.

Üst Alt