Leicester City'de Yenilgi Ödülü: ''Oyunculara 1 Hafta Tatil'' | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Leicester City'de Yenilgi Ödülü: ''Oyunculara 1 Hafta Tatil''

1793792-37873131-2560-1440.jpg

Leicester City'de yenilgi ödülü: 1 hafta tatil

Pazar günü Arsenal'e yenilen Premier Lig lideri Leicester City'de menajer Ranieri futbolculara 1 hafta izin verdiğini açıkladı. Leicester City, 27 Şubat'ta Norwich'i ağırlayacak.
İngiltere Premier Lig'de Pazar günü Arsenal'e 2-1 yenilen Leicester City'de menajer Claudio Ranieri futbolculara 1 hafta izin verdi. Arsenal deplasmanında Jamie Vardy'nin penaltı golüyle öne geçen, Danny Simpson'ın ikinci yarıda 5 dakika arayla gördüğü iki sarı kartla 54'te atılması sonrası 70'te Theo Walcott, 90'da Danny Welbeck'in gollerine engel olamayan Leicester City'nin üç maçlık galibiyet serisi son bulmuştu.

Federasyon Kupası'nda maçları olmadığı için 27 Şubat'ta Norwich'i ağırlayacağı karşılaşmaya kadar Leicester'ın fikstürü boş. "İsterlerse Dubai'ye gitsinler" Menajer Ranieri, Arsenal maçının ardından düzenlediği basın toplantısında, "Üst üste Liverpool, Manchester City ve Arsenal ile oynadık. Bu üç maç öncesi futbolculardan '9 puan alırsak bir hafta tatil verir misiniz?' talebi gelmişti; kabul etmiştim. 6 puan aldık. Doğrusunu söylemek gerekirse, Manchester City ve Arsenal maçlarından birer, toplam iki puan beni mutlu ederdi. Çocuklar bu iki maçtan üç puan aldı. Bir tatili hak ettiler. Onlara 'Evlerinize gidin. Gelecek Pazartesi görüşürüz' dedim. Nereye giderler bilemem. Belki de Dubai'ye... Sadece şunu biliyorum. Bir gün Londra'da kalıp Roma'ya gideceğim" açıklamasını yaptı.

EUROSPORT

Profesyonel oyuncu tatilde kendine iyi bakarsa bu tür jestler iyi olabilir.
Zaten oyunculara da belli bir program verilmiştir.

Lanet gelsin Denizli ve Yönetime!
Dayak yiye yiye defolup gideceksiniz.

Üst Alt