Leipzig'den Bruma İçin Yeni Teklif! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Leipzig'den Bruma İçin Yeni Teklif!

Yönetim aklı olmayınca maalesef böyle oluyor,yazın kamptan bu yana çok iyi performans sergiledi.Çok geç kalındı sonuç olarak 15'e satılırsa mevcut yönetimde güzel iş olur.
Ben te o zamandan beri diyorum uzatın yoksa başımız ağrıyacak diye. Sıradan bir taraftar olarak öngördüm bunu, ama bu gerizekalılar göremedi.

Şimdi uğraş dur. 22 yaşında çocuk erkenden uzatsan ne olacak yani, kalite olarak ligin üstünde alıcısı çıkmasa bile yıllarca kullanırsın sonuçta 12 milyon yatırmışsın bu çocuğa.

Sezon başında istenmedik adam konumundayken uzatacaktın kontratı. Yok sonra bakarız yok devre arası bakarız yok yeni yıla bakarız diye diye sezon sonu geldi işte.

sent via GSC

Ben te o zamandan beri diyorum uzatın yoksa başımız ağrıyacak diye. Sıradan bir taraftar olarak öngördüm bunu, ama bu gerizekalılar göremedi.

Şimdi uğraş dur. 22 yaşında çocuk erkenden uzatsan ne olacak yani, kalite olarak ligin üstünde alıcısı çıkmasa bile yıllarca kullanırsın sonuçta 12 milyon yatırmışsın bu çocuğa.

Sezon başında istenmedik adam konumundayken uzatacaktın kontratı. Yok sonra bakarız yok devre arası bakarız yok yeni yıla bakarız diye diye sezon sonu geldi işte.

sent via GSC

Galatasaray'ın ismini bile anmaması gereken adam başkan hocam,bu adam başkanken olan her şey normal bence.Pişkin,pişkin de istifa etmiyor hala boş yere o koltukta.:confused:

Bu adamı bu yönetim elinde tu ta maz :) Eğer biraz daha zaman geçerse daha ucuza kapacaklar bu sefer.

Illaki gitmek istiyorsa, yapilacak birsey yok. Ama belirli bir ücret talep ediyorsa, ve karsilayabilecegimiz bir ücret ise, bana göre kalabilir. Yillik 4 Milyon avro isterse, acikca söylemek gerekirse, kalmasini istemem.

Ve yönetim ile alakali bir durum degil bu. Benden duymus olma, ama bir futbolcunun yöneticilik koltugunda kimin oturdugu s...nde bile degildir, parasini aldigi müddetce. Mesele daha cok Tudor meselesi. Bir futbolcu icin takimin hocasi önemlidir, ve Bruma´nin Tudor ile calismak istemedigi bir gercek, olabilir.

Bana kalirsa takimda agirbaslar coktan anlastilar hocanin postalanmasina, ama yönetim devam etmekte kararli gibi.

illaki gitmek istiyorsa, yapilacak birsey yok. Ama belirli bir ücret talep ediyorsa, ve karsilayabilecegimiz bir ücret ise, bana göre kalabilir. Yillik 4 milyon avro isterse, acikca söylemek gerekirse, kalmasini istemem.

Ve yönetim ile alakali bir durum degil bu. Benden duymus olma, ama bir futbolcunun yöneticilik koltugunda kimin oturdugu s...nde bile degildir, parasini aldigi müddetce. Mesele daha cok tudor meselesi. Bir futbolcu icin takimin hocasi önemlidir, ve bruma´nin tudor ile calismak istemedigi bir gercek, olabilir.

Bana kalirsa takimda agirbaslar coktan anlastilar hocanin postalanmasina, ama yönetim devam etmekte kararli gibi.

beyni olmayan bir oyuncuya 4 değil 3 bile fazla.

15 milyon euro ve sonraki satıştan % 25 pay çok iyi olur.Ancak Dursun 10 milyon euroya satar.Sonraki satıştan pay muhabbeti aklına dahi gelmez.Akılsız herif...

Her seferinde yonetim, taraftari kandirmayi basardi. Once Bruma'yi sebepsiz yere kadro disi biraktilar, sonra sebepsiz yere 18 dakika'da cikardilar, cocuk'da sizin allah belanizi versin ben burda kalmam dedi, bunlarda bruma'yi satmak icin zemini buldu simdi'de, bruma giderse taraftar'a biz istemedik ama kendisi gitmek istedi dicekler.

Dursun'un, Bruma'nin ne istedigi onemli diye aciklama yapmasi herseyi ozetliyor zaten.

bide bu forum'da 10 milyon'a sevinen herifler var, ister 10 milyon euro ister 100 milyon euro, bunlarin alacagi salaklar yuzunden kulup iflas edecek ve GS kalmayacak.

Her seferinde yonetim, taraftari kandirmayi basardi. Once Bruma'yi sebepsiz yere kadro disi biraktilar, sonra sebepsiz yere 18 dakika'da cikardilar, cocuk'da sizin allah belanizi versin ben burda kalmam dedi, bunlarda bruma'yi satmak icin zemini buldu simdi'de, bruma giderse taraftar'a biz istemedik ama kendisi gitmek istedi dicekler.

Dursun'un, Bruma'nin ne istedigi onemli diye aciklama yapmasi herseyi ozetliyor zaten.

bide bu forum'da 10 milyon'a sevinen herifler var, ister 10 milyon euro ister 100 milyon euro, bunlarin alacagi salaklar yuzunden kulup iflas edecek ve GS kalmayacak.

Olayı çok güzel özetlemişsin.

büyük tepki toplayacak bi rakama anlaşılır. aylar sonra tepki gösterilen rakamdan daha azına satıldığını öğreniriz.
sıkıntı yok yüksek rakamada satsalar düşük rakamada satsalar o para serhatın memolinin vs çerez parası olacak nasılsa.

satin anasini satayim da rahatlayin, sonra ver elini serdar gürler, turgut dogan sahin...

muslerayi da elden cikarmak gerek, dursun daha sebinkarahisara otel yapacak, para lazim serefsize.

Şansal Büyüka: "Leipzig, Bruma için yaptığı teklifi 12M €'ya çıkardı. Pazartesi tekrar görüşülecek ve rakamın 15M € olması bekleniyor"

Evet seneye küme düşmemeye oynarız herhalde bu durum ile hedef ptt 1.lig olsa gerek.Büyük vizyon doğrusu neden 1.olmak yerine geriye gidip her sene ptt 1.ligden üst lige çıkmıyoruz ki en kötü 2 senede bir şampiyonluk.Dursun bulmuş çözümü.

Evet seneye küme düşmemeye oynarız herhalde bu durum ile hedef ptt 1.lig olsa gerek.Büyük vizyon doğrusu neden 1.olmak yerine geriye gidip her sene ptt 1.ligden üst lige çıkmıyoruz ki en kötü 2 senede bir şampiyonluk.Dursun bulmuş çözümü.
Ligin seviyesi iyi ki vasat yoksa ciddiden kümeye yolama ihtimali doğa bilir.

TT Ali Sami Yen ARENA !!!

Üst Alt