Lemina: "Buraya kadar gelen taraftarlarımız adına da çok üzgünüm" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lemina: "Buraya kadar gelen taraftarlarımız adına da çok üzgünüm"

1572203380580.png

Futbol Takımımızın, Süper Lig Cemil Usta sezonu dokuzuncu hafta mücadelesinde Beşiktaş karşısında aldığı 1-0’lık mağlubiyetin ardından oyuncumuz Mario Lemina yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

Mario Lemina şu ifadeleri kullandı:

“Söyleyecek fazla bir şey yok. Kaybettiğimiz için üzgünüm. Bugün bizi desteklemek için çok fazla taraftarımız buraya geldi. Onlar adına da çok üzgünüm. İlk yarıda oyunu kontrol ettik ama ikinci yarıda çok farklı bir maç oldu. Daha iyisini yapacağız.

Önemli olan bireysellik değil, takım olarak bir şeyler yapmak. Benim de takım adına konuşmam gerekiyor. Daha fazla çalışarak daha fazlasını yapacağız.”

galatasaray.org

Hoca bunu begenmis ama kimi begenmemis onu soylemedi. Artik acikca konusmanin zamani geldi gecti bile ama isim vermemesi dogru degil bu saatten sonra. Kim iyise kim kotuyse cik soyle boyle yuvarlak konusma artik.

Fatih Terim: "25-26 gün sakat ve uzak kalmasına rağmen, Lemina'dan memnun olduğumu söyleyebilirim. Memnun olmadığım oyuncunun suratına söylerim, arkadan dolanlamalardan hoşlanmam ben. Dışarıdan arkadan dolanlamalara alışık olduğumuz için..

Leminanin yorulmasiyle birlikte ikinci yari orta sahayi ve oyunu adamlara verdik ilk 11 yerine yedekten su adami oyuna alsaydik en azindan fenerden 1 puan aldigimiz gibi bunlardan da alabilirdik .Hazir olmadan 2 derbi oynadi yorulana kadar hep iyi performans verdi insallah sakatlanmaz ve formunu yakalarsa su haliyle azda olsa bizi rahatlatir

Hoca bunu begenmis ama kimi begenmemis onu soylemedi. Artik acikca konusmanin zamani geldi gecti bile ama isim vermemesi dogru degil bu saatten sonra. Kim iyise kim kotuyse cik soyle boyle yuvarlak konusma artik.
Kimseyi kesecek durumda degil. O yuzden yuvarlak konusuyo. Hoca ne yapacagini kendisi de bilmiyo.

Bak bu haft belhanda da inat etti, belhanda asist veya gol uretseydi cıkıp ders almam ders veririm der, ballandira ballandira belhandayi anlatirdi. adim gibi eminim :asd:

Buraya kadar gelen taraftar mi demis?

Mac haberim yokken Diyarbakirda mi oynanmis.

(Aykiri gorus vermekten kacinmayalim)
Maç için belki dbakirdan İstanbul'a gelen olmustur rtas

#GscGENELaf
#freeEmreSaykal
#freeSinanBilgin
#freeAhmedArifKesen
#freeModelciCemal
#free :red:
#free27EkimGazileri

Maç için belki dbakirdan İstanbul'a gelen olmustur rtas

#GscGENELaf
#freeEmreSaykal
#freeSinanBilgin
#freeAhmedArifKesen
#freeModelciCemal
#free :red:
#free27EkimGazileri

Haklisin ustat, oyle Galatasaray aşığı insan cok var. Skor taraftari asla olmadim. Herzaman takimimizi destekledim, lakin bu oynanan oyun icin maclarimiza gitmeye istah besleyemiyorum.

bakın son maçın bireysel top kapma sayısı yazıyorum(whoscoredcom dan alınmıştır)
Top kaptırıyoruz. Top kazanamıyoruz.
1Christian Luyindama(DC)Galatasaray 7
2Gökhan Gönül(DR)Besiktas 5
3Atiba Hutchinson(DMC)Besiktas 2
4Jeremain Lens(AMR)Besiktas 2
5Mehmet Umut Nayir(FW)Besiktas 2
294.png

Üst Alt