Léo Dubois Galatasaray’da - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Léo Dubois Galatasaray’da

Yorumumu düzelterek tekrar yapayım. :) Omar ve Boey gitmeli. Alternatif olarak kim gelir yada alternatif mevki olan oyuncular mı kullanılır bilemiyorum. İçimden bir ses Omar'ı yedek olarak tutacaklar diyor.

Mustafa Demirtaş bugün Vole kanalında Dubois için özellikle seçilmiş bir bek olduğuna inanıyorum dedi. Daha çok driblingleri ile koşuları ile merkeze doğru kayabilen gerektiğinde orta sahayı çoklayan bir bek oyuncusu olduğunu söyledi. Torrent döneminden kalan tek miras da PvA un iç gibi kullanılması oldu diyebiliriz

Aanholt ve Dubois ikilisi orta sahada Oliveira ve Grillitsh ikilisine yaklaşarak orta sahadaki hakimiyeti sağlayabileceğimiz bir düzen olabilir

Bence en iyi transferimiz olma ihtimali var. Sağ bekteki istikrarsızlığı sonunda bitireceğini düşünüyorum ve 3 sene o mevkiyi sorunsuz şekilde dolduracaktır. Mariano'nun son 1 yılından başlayıp ve sonrasında bitmek bilmeyen bir sağ bek problemimiz vardı çözülecektir Dubois ile.

Üst Alt