Léo Dubois'ın Maliyeti KAP'a Bildirildi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Léo Dubois'ın Maliyeti KAP'a Bildirildi

Mariano da fiziksel olarak iyi değildi ki bize zeka lazım

Şahsen ben fm de bile beklerin birini ofansif birini daha defansif-dengeli ağırlıklı oynatırım

Dubois dengeli kısma daha yakın olan

Pva zaten hücumcu bek,ileriye gidip geri dönüşlerde zaman zaman açık veriyor diğer bekte bu tarz olsaydı sıkıntı olurdu

Bu sezonun en iyi transferi bence 2,5 a fransa milli takımında oynamış,lyon kaptanlığına kadar yükselmiş birini aldık

8be5348ac2e7f000d146471f0130904a.jpg

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Yeni Eboue, yeni Selçuk , yeni Elmander’i bulduk, sıra Yeni Melo’da demek istemiş

Oyuncuyu tanımıyorum. İstatistiklerine baktığımda son üç sezonda 76 lig maçında 2 gol 4 asist yapmış.

Bonservis makul ama 1.8 milyon Euro maaş artı vergi bence gelirlerimize göre bu istatistiklere sahip bir bek için çok yüksek.

Geçen bir iki senede verdiğimiz doğru maaşları, maalesef bu yıl tersine çevirdik.

Gelirlerimizin bu kadar düşük olduğu bu süreçte özellikle Avrupa’da olmadığımız bir yılda maaşlarda bu denli artışa gitmeyi yanlış buluyorum. Bir iki oyuncu deyip geçmemek lazım. Pazarlıklar yapılırken örnek alınır, bu da maaş bütçesinin çabucak şişmesine neden olur.

Üst Alt