Haber - Leonardo Bonucci, Fenerbahçe'ye İmza Attı - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Leonardo Bonucci, Fenerbahçe'ye İmza Attı

Bu seneki şampiyonluk için battı balık yan gider hesabı nerde veteran varsa topladılar. Bu tecilli şikecilere şampiyonluk vermememiz lazım.

Heriflerde 16 tane yabancı var. Bunların 2 tanesinin lisansı yok zaten.
Kalan 14 taneden bir tanesi gitmeli ki buna lisans çıkarabilsinler.
Öyle lisansı değiştireyim de olmuyor ya fesih edeceksin ya gidecek.

1.5 ay için transfer yaptılar.

Djiku-Becao ikilisini oynatmaya devam edecekler muhtemelen sonrasında.

3 sene önce olsa çok iyi transfer derdim, son durumu defansif açıdan sıkıntılı.

Bu kadar iteklenmeyle şampiyon olacak kıvama geldiler. Bizim de karşılık vermemiz lazım saha içi dışında yapacak bir şeyimiz olmadığı için.

,

1.5 ay için transfer yaptılar.

Djiku-Becao ikilisini oynatmaya devam edecekler muhtemelen sonrasında.

3 sene önce olsa çok iyi transfer derdim, son durumu defansif açıdan sıkıntılı.

Bu kadar iteklenmeyle şampiyon olacak kıvama geldiler. Bizim de karşılık vermemiz lazım saha içi dışında yapacak bir şeyimiz olmadığı için.

,

Koskoca Galatasaray kulübünün saha dışında yapacak bir şeyi yok cümlesini kabul etmiyorum. Yapmak istemiyor bizimkiler ve aleni şekilde hakkımızın yenmesine müsaade ediyorlar maalesef.

11 maca cikmis Berlin'de. Oynadigi ilk 9 maçta galibiyetleri yok. Sadece son iki maçlarında galip gelmişler Bonucci'nin süre aldigi maclarda. Bu son iki maçın bir tanesi de hazırlık maçı cumartesi günü oynanan. Mac ratingi 6,9'u gecen bir maçı yok. Hic izlemedim kendisini bu sezon, ama neden alıyorlar anlamıyorum. Bana çok mantıksız geliyor.

Bizimle 37'inci hafta da maçları var. Bir zahmet isi oraya bırakmayalım zaten.

Üst Alt