GSC Haber - L'Equipe: "Icardi, dünyanın en pahalı arabasını satın aldı" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber L'Equipe: "Icardi, dünyanın en pahalı arabasını satın aldı"

Simdi sen degince arastirdim ama degilmis, kendi hesabindan bile paylasmis Icardi ama haber eski haber cikti. Marca ve diger gazeteler Haziran ayinda yapmis bu haberi yani 3 ay olmus, neden simdi bu haber tekrar Fransa'dan cikiyor anlamis degilim. Google'a arabanin ismini yaz Mauro Icardi cikiyor direk.
Kabaca 3 yıllık maaşına böyle bi araba almış olması mantıksız geldi ondan dedim öyle

Kabaca 3 yıllık maaşına böyle bi araba almış olması mantıksız geldi ondan dedim öyle
Zahanın 50 milyon birikmişi varmış, icardinin de bir o kadar parası vardır. Paristen 7-8 milyon kemiksiz alıyordu herif.
Hediye edilen baklavayı italyaya götürmüş. Tam tutucu herif, boşa para harcamıyordur muhtemelen.
Sonra wanda da en az icardi kadar kazanıyordur zaten.

Zahanın 50 milyon birikmişi varmış, icardinin de bir o kadar parası vardır. Paristen 7-8 milyon kemiksiz alıyordu herif.
Hediye edilen baklavayı italyaya götürmüş. Tam tutucu herif, boşa para harcamıyordur muhtemelen.
Sonra wanda da en az icardi kadar kazanıyordur zaten.
Bu paraları aktif olarak 10 yıl kazanan birisi için saçma bir yatırım, senelik kontratın 100m olur o ayrı.

Üst Alt