L'Équipe Muhabirinden Diarra Açıklaması! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

L'Équipe Muhabirinden Diarra Açıklaması!

L'Equipe gazetesi Marsilya muhabiri Mathieu Gregoire, Lassana Diarra'nın transferindeki son durumu twitter aracılığıyla futbolseverlere iletti.
Mathiue Gregoire ,Marsilya dün haberlerde olduğu gibi aksilik çıkardı bonservis kazanmayı düşünüyor.

Mathieu Grégoire ‏@Serguei
19 dk.19 dakika önce
Ils sont réactifs les supporters de Galatasaray, ils plaisantent pas ;) cc @gouffa83 #OM #Diarra

Mathieu Grégoire ‏@Serguei 53 dk.53 dakika önce
Galatasaray payerait des traites de 750.000€ au Loko Moscou tous les 6 mois pr Diarra. Moyen de se prémunir face à volatilité du joueur #OM

Meal
Galatasaray 6 ayda bir 750.000€ ödeme konusunda Moskova kulübüyle anlaştı. Marseille de Lass'ı kadrosunda tutmayı düşünüyor. Galatasaray taraftarları bu duruma tepkili.

Son düzenleme:
tarihin en hain yönetimi olmakla kalmamışlar, en amatör yönetimi de olmuşlar.

Marsilya ile anlaşmadan Ruslarla anlaşılmış

Marsilya tarihimizin en bize zararı dokunan takımı. Gidip 5 Milyon'u yatıracaklar alacaklar. O kadar da temsilci gönderdik yönetici çıkarması yaptık.

Amatörlük de dünya markasıyız.

Chedjou'yu ellerine verelim bedava işte sussunlar. Ulan bu yönetim niye böyle mal bizim. Levent beycim bu işi çözemezsen seni dümdüz eder taraftar

bu kadar gecikmesi zaten hayra alamet değil en çok lazım olan mevkiye transferi son günlere bırakırsan ancak pandev cemali paket servis i alırısn joker indiriminden

Mal yonetim insan sadece Galatasaray gibi bir anlasma yapar moskova ile. Elin adami icin indirim yaptirdiniz...

ABV!!!!

Ben bile dusunebiliyorum lan hainler siz ne boka yararsiniz.

Levent'e bir cisim yaklasiyor haberi yok...

Ben dedim arkadas. Bu aciklamalari ile ya vezir yada rezil olacak. Sen git Diarra'ya %99 olumlu bakiyorum de sonra alama. Taraftar ana baci sovmekte hakli olur o zaman

Son düzenleme:
Marsilya tarihimizin en bize zararı dokunan takımı. Gidip 5 Milyon'u yatıracaklar alacaklar. O kadar da temsilci gönderdik yönetici çıkarması yaptık.

Amatörlük de dünya markasıyız.

Öyle deme r'taş. Marsielle de güzide bir camiadır. Amatörlük bizimkilerde. Önce Marseille ile ön anlaşma yapıp sonra L.Moskova ile anlaşacaklardı.

Öyle deme r'taş. Marsielle de güzide bir camiadır. Amatörlük bizimkilerde. Önce Marseille ile ön anlaşma yapıp sonra L.Moskova ile anlaşacaklardı.

Yalniz benim anlamadigim Marsilya ile anlasmadan nasil Diarra ile gorusmusler? Boss man kurali gecerli mi? Sozlesmesi gelecek sene bitiyor diye biliyorum.

Arapsaci gibi bir olay.

Menajere güvenip gidersen skandal olur işte sonu böyle.

Diarra zaten karaktersizliği yüzünden ceza almış bir futbolcu gidip Marsilya ile sorun yok lafına bakıp Ruslar ile pazarlık yapıyorsun. İndiriyorsun Marsilya faydalanıyor.

Marsilya da konuşmuştur bunu. Adamlar yormadan kendilerini bonservisi hallettiler oh ne güzel.

Menajere güvenip gidersen skandal olur işte sonu böyle.

Diarra zaten karaktersizliği yüzünden ceza almış bir futbolcu gidip Marsilya ile sorun yok lafına bakıp Ruslar ile pazarlık yapıyorsun. İndiriyorsun Marsilya faydalanıyor.

Marsilya da konuşmuştur bunu. Adamlar yormadan kendilerini bonservisi hallettiler oh ne güzel.

Marseille camiası profesyonel bir camia olmasıyla ünlüdür. Bulmuşlar bizimkiler gibi amatörleri, yolacaklar elbet.

Marseille camiası profesyonel bir camia olmasıyla ünlüdür. Bulmuşlar bizimkiler gibi amatörleri, yolacaklar elbet.

Hafız kusura bakma benim nefretimi Ribery ile kazandılar. Dolambaçlı işleri maalesef seviyorlar. Dopingli futbolcular ile Şampiyonlar Ligi alan bir takım sonuçta.

Ama teraziye mevcut yönetimi koyarsan nefret de ağır basan taraf onlar olmaz.

Üst Alt