Tier 2 - L’Equipe PSG’nin Kadroda Düşünmediği İsimleri Duyurdu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tier 2 L’Equipe PSG’nin Kadroda Düşünmediği İsimleri Duyurdu

BİLGİ | PSG’nin kadroda düşünmediği isimler:

• Navas 🇨🇷
• Paredes 🇦🇷
• Wijnaldum 🇳🇱
• Mauro Icardi 🇦🇷
• Draxler 🇩🇪
• Diallo 🇸🇳
• Hugo Ekitike 🇫🇷
• Juan Bernat 🇪🇸
• Kurzawa 🇫🇷
• Colin Dagba 🇫🇷
• Pembélé 🇫🇷
• Bitshiabu 🇫🇷

Bernat, Lucas Hernandez transferi sonrası kariyerini Türkiye ya da İspanya’da sürdürecek.

Parades’e Lazio, Galatasaray, bir türk ve arap kulübü talip.

Wijnaldum Türkiye ya da PSV’ye gidecek.

wijnaldumun fizik durumu sakatlıklara rağmen hala iyi çoğu kişi farkında değil , ama ucuza bir transfer yapmaz.

şöyle bi baktım, düşündüm keşke olsa wijnaldum.
psgden senelik 5-7 arası alıyor net olarak sözleşmeside seneye bitiyor psg'nin bedavaya bırakacağını düşünüyorum rahatlıkla ama imza parası ve uzun sözleşme bize çok sıkıntı olur zaten sergio malum kulup orayı kaldıramaz iyice.

yarışmacı ruhu devam ediyorsa 1+1 kabul edip sonrasında amerika falan planlarsa süper olur.

Son düzenleme:
Harbi bunlara bir operasyon çeksek mission completed..
Paredes
Mauro Icardi
Draxler
Juan Bernat
hatta gönderebilsen Muslera yerine Navas..

Sevgili rendashim Yunus Can Muslera bu camia'nın gelmiş geçmiş en efsane 3-5 yabancısından biridir ancak geçen sene Muslera'nın kurtardığı veya fark koyduğu tek bir maç aklıma gelmiyor..

Muslera şu anda geçmişin ekmeğini yiyor.
Geçen sene Muslera olmasaydı takım şampiyon olamazdı orasını bi not edelim neden öyle algı var biliyor musun ? Muslera bizi zirveye alıştırdığı için normal maçlarında sanki birşey yapmıyormuş gibi geliyor.

Peki soruma geleyim , Navas geçmişin ekmeğini yemiyor mu hala çok mu üst düzey oynuyor mesela ?

Geçen sene Muslera olmasaydı takım şampiyon olamazdı orasını bi not edelim neden öyle algı var biliyor musun ? Muslera bizi zirveye alıştırdığı için normal maçlarında sanki birşey yapmıyormuş gibi geliyor.

Peki soruma geleyim , Navas geçmişin ekmeğini yemiyor mu hala çok mu üst düzey oynuyor mesela ?
Muslera olmasaydı takım şampiyon olamazdı diyorsun da inan merakımdan soruyorum Muslera'nın maç kurtardığı hangi pozisyonu hatırlıyorsun..

Okan ondan kötü bir kaleci ama onun bile İstanbulspor maçında kurtardığı top hafızamda ama Muslera'dan yana birşey yok bende...

Navas tabiki eskisi gibi değildir ama herifin oynadığı takımlar ve seviyesi belli.. Geçen seneki Muslera performansına kıyasla daha iyisini yapar görüşündeyim.. Olaya duygusal bakarsan orası ayrı..

Muslera olmasaydı takım şampiyon olamazdı diyorsun da inan merakımdan soruyorum Muslera'nın maç kurtardığı hangi pozisyonu hatırlıyorsun..

Okan ondan kötü bir kaleci ama onun bile İstanbulspor maçında kurtardığı top hafızamda ama Muslera'dan yana birşey yok bende...

Navas tabiki eskisi gibi değildir ama herifin oynadığı takımlar ve seviyesi belli.. Geçen seneki Muslera performansına kıyasla daha iyisini yapar görüşündeyim.. Olaya duygusal bakarsan orası ayrı..
Muslera eskisi değil ona katilirimda navasi begenmem. Boyuda buna etken

BİLGİ | PSG’nin kadroda düşünmediği isimler:

• Navas
• Paredes
• Wijnaldum
• Mauro Icardi
• Draxler
• Diallo
• Hugo Ekitike
• Juan Bernat
• Kurzawa
• Colin Dagba
• Pembélé
• Bitshiabu

Bernat, Lucas Hernandez transferi sonrası kariyerini Türkiye ya da İspanya’da sürdürecek.

Parades’e Lazio, Galatasaray, bir türk ve arap kulübü talip.

Wijnaldum Türkiye ya da PSV’ye gidecek.
Paredes + Bernat + İcardi bir de kötürüm olmadıysa Draxler. 777 aldık kabul ettik

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt