Les Ottomans’da Arda Turan Pazarlığı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Les Ottomans’da Arda Turan Pazarlığı

Cevap: Les Ottomans’da Arda Turan Pazarlığı!

Seten'in twitterda yazdıkları doğru gibime geliyor. Arda için alacağımız transfer ücretiyle ilgili bir görüşmedir bu. Şu anda Arda'yı gönderemez Atletico. Diego da ayrılmışken takıma hücumda lider lazım.

Öncelikle AMK'yı tebrik etmek lazım.

Arda'nın gelmesini çok isterim bir taraftar olarak.Ama arda'nın yerine koyunca kendimi,gelmezdim asla diyorum.

Yuvana dönüyorsun, tuttuğun takıma ,şampiyon olmuş bir takıma, şampiyonlar ligi, selçuk-burak gibi yakın arkadaş faktörü vs. her şey güzel.Ama dış etkenleri düşününce korkunç görünüyor.

Arda için ve bizim için en hayırlısı olsun diyorum.

Öncelikle AMK'yı tebrik etmek lazım.

Arda'nın gelmesini çok isterim bir taraftar olarak.Ama arda'nın yerine koyunca kendimi,gelmezdim asla diyorum.

Yuvana dönüyorsun, tuttuğun takıma ,şampiyon olmuş bir takıma, şampiyonlar ligi, selçuk-burak gibi yakın arkadaş faktörü vs. her şey güzel.Ama dış etkenleri düşününce korkunç görünüyor.

Arda için ve bizim için en hayırlısı olsun diyorum.

Merak etme, dış etkenler sorun olmaz, Arda da belirli bir olgunluğa ulaştı, takımın da iyi bir havası var.

Kötü giderken suçlu aramak ve yıpratmak kolaydır, böyle bir sıkıntı yaşanacağına ihtimal vermiyorum.

Arda demek müthiş bir yerli hamlesiyle birlikte sol beke iyi bir yabancı kazandırmaktır, maddi olarak çok sarsmayacak ise kesinlikle gelmeli.

Burada istemeyenler de kısa sürede kabullenecektir, Kazım'ı destekleyen, Tuncay/Semih gibi isimleri bile isteyen taraftar, Arda'ya bu haksızlığı yapamaz.

Bence hiç gerek yok. Şimdi Arda 12-13 milyon eurodan aşağı gelmez. O paraya hem Sercan Saraer hem de Gökhan Töre alınır.

Ntvsporun haber sunumu dogruysa izlerken fena bi tepki verdim millet yarıldı evde..

A.madrid demişki Kalan 7.5 ödemeyelim üstüne ödedigimiz parayı bize verin üstünede 3 mn € daha verin ardayı verelim:asd:

ben gelsin istemiyorum..söyle bir 2 Sene Avrupa görsün öyle ..belki cok istedigi Liverpoola felan transfer olur..Kadromuz baya genis..Sol Kanatta oynuyacak baya bir Yerli var (Emre,Engin,Aydin)+ Amrabat+Culio..Gelme Arda

Seten'in twitterda yazdıkları doğru gibime geliyor. Arda için alacağımız transfer ücretiyle ilgili bir görüşmedir bu. Şu anda Arda'yı gönderemez Atletico. Diego da ayrılmışken takıma hücumda lider lazım.

Görüşme Atletico'nun Arda'ya ödeyeceği bonservis bedeline ilişkinse Arda'nın menejerinin ne işi var o görüşmede?

Elbette ki böyle bir transfer görüşmesine başka bir açıklama yapmak zorunda taraflar. Nitekim Gil Ünal Aysal dostum onu görmeye geldim derken, sanıyorum Arda'nın menejeri bonservis ücretinin ne zaman ödeneceğine ilişkin demiştir görüşme için. Galatasaray kanadındansa bir açıklama gelmemiş. Bariz şekilde bir şeyler dönüyor ve umarım Arda'nın Galatasaray'a geri dönmesiyle sonuçlanır.

florya gunluk gulüstanlık oldu ya arda tabii gelmek ister artık gecen sene kaos ortamıydı kactı gitti gelmesin artık arda bırakın sunu ya

valla gelirse gelsin ama;

1- kaptan olmayacak (2. - 3. kaptan falan da dahil buna)

2- sozlesmesinde basina demec verme yasagi olacak.. mahalle karisi gibi konusmamasi sozlesme ile garanti altina alinacak..

3- takimda gruplasmalar, yabanci futbolculara tavir almalar gibi malliklara bulasmayacak..

bu sartlara uyarsa buyursun gelsin..

Hiç sanmiyorum ama donerse hayir demem, 66 numarali Arda'nin her zaman yeri vardir bu takimda, hem yerli, hem çok yetenekli ve Avrupa'da kendini gelistirmis bir sene boyunca :)

Görüşme Atletico'nun Arda'ya ödeyeceği bonservis bedeline ilişkinse Arda'nın menejerinin ne işi var o görüşmede?

Elbette ki böyle bir transfer görüşmesine başka bir açıklama yapmak zorunda taraflar. Nitekim Gil Ünal Aysal dostum onu görmeye geldim derken, sanıyorum Arda'nın menejeri bonservis ücretinin ne zaman ödeneceğine ilişkin demiştir görüşme için. Galatasaray kanadındansa bir açıklama gelmemiş. Bariz şekilde bir şeyler dönüyor ve umarım Arda'nın Galatasaray'a geri dönmesiyle sonuçlanır.

Menajer aracılık yapıyor. Gelmesinde bir sakınca görmüyorum. Bana ihtimal dahilinde gelmiyor Arda transferi. Gelmesini isterim ama zor.

arkadas bune ya gecen sene sattıngın futbolcuyu 1 sene sonra para verip geri al ne bicim iş

Ciddiye almamıştım ilk çıktığında Arda haberi ama Atletico'nun ekonomik durumu iyi değilse olma ihtimali var. Gelmesini isterim ben, Semih + Hamit + Selçuk + Burak + Arda ile gelmiş geçmiş en iyi yerli iskelet kurulmuş olur.

Ayrıca yabancı sol bek de alınır kontenjana takılmadan. Ha gelirse kaptan olmaz o ayrı, kaptanlık yükünü başkası üstlenir, o sorumluluğu kaldıramadığı belli Arda'nın.

Üst Alt