Lescon Galatasaray'a Sponsor Oluyor - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lescon Galatasaray'a Sponsor Oluyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Lescon Galatasaray'a Sponsor Oluyor

Olay çok garip, delinin biri kuyuya bir taş atıyor, buradaki 8000 akıllı çıkaramıyor. Hepsini geçtim kuyuya giden 2. taş bu, durum daha da vahim.

yönetimin bu teklifi kabul etmesi ve bu firmayla çalışması mümkün degil.adidasın veremedigi parayı bu firma mı verecek?belli ki reklam yapmak isteyen,ben burdayım gücüm var demek isteyen bir firmanın reklam kokan hareketleri.

nike 6 yıllık 24 M €uro veriyor. Lescon'un çapı ney ki bunu karşılasın. sanmıyorum geçiniz ...

24m euro verseler nolacakki, çapsız, kalitesiz isimsiz, müzmin sakatlarla dolu oyunculara verilecek bu paralar

Zaimoğulları Spor Giyim ve Triko Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti olarak bizde sponsor olmak istiyoruz. İlgilenirlerse aşağıdaki adrese Adnan sezgin bir geliversin görüselim.

ADRES:Mahmutpaşa Bezciler Sk. No: 5/b İstanbul

Hayır, Adidas ile aramızdaki sözleşmede ciddi bir tazminat miktarı var, bunu Lescon karşılayamaz "aslında karşılarda ağır gelir"

Ne adidaslar gördüm içinde futbolcu yok, ne futbolcular gördüm üstünde lescon bile yok :tiphat:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt