GSC Scout - # Levent Mercan - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Scout # Levent Mercan

Bize karşı bu maçta kusursuza yakın oynadı, sinirden küfür ettim artık o derece. Yani bir adamdan 3 kişi topu nasıl alamaz ve nasıl olurda herifin uzun kısa her pası isabetli olur şaştım kaldım. Kritik müdahalelerde de en az iki golü kesti.

Bu adam genelde böyle mi oynuyor bilmiyorum tanımıyorum da, izlemedim de fakat eğer öyleyse devre arası Kazımcan yerine böyle bir adamı isterim. Futbolcu olarak çok beğendim, rakip olaraksa nefret ettirdi. Takımımızı tek başına ezdi bugün.

Ben hala adamın oynadığı topun etkisindeyim. Sağımızı ilerde geride tek başına çökertti herif. Böyle bi performans sonrası burda benden başka yazan olmamasına da şaştım. Var mı bu adamı takip eden merak ettim gençler?

Baktım şimdi ilk mesajlara gayet beğenilmiş. Gugıl, Bjk istiyormuş devre arası teklif yapacaklarmış diyor. Bunları görünce iyice yeşillendim ben. Kazımcan artı bir miktar parayla alınmalı diyorum. Uzun zamandır böyle dominasyon sağlayan yerli performansı görmedim. Alalım bunu alalım.

Alınabilecek yerli isimlerin başında geliyor ama Süleyman Hurma fenere 1 m euro der bize 5 m euro der o yüzden olmaz.

yok heis bence çok adam kaçırdı arkasına içine fln.
Bence vaktin olursa maçın tekrarına bir bak alıcı gözüyle bi izle adamı. Ziyech bile zor geçti birebirde, o çıkınca da zaten gidip sol ileriyi üçledi Boey'in dötü çıktı herifin isabetli paslarından. Sona doğru dopinginin etkisi azalmış da olabilir. Neyse bende bir daha izleyip tekrar bakayım.

Tek maclik performansi ile genel bir yorum yapmak saglikli degil ama dünkü macta ziyech zaman zaman yürüyerek calimladi kendisini

Üst Alt