Levent Nazifoğlu: "Denayer telefonda ağladı" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Levent Nazifoğlu: "Denayer telefonda ağladı"

pEENOo.jpg

Galatasaraylı yönetici Levent Nazifoğlu, Beyaz TV'de yayınlanan Beyaz Futbol programında Ertem Şener ve Sinan Engin'e açıklamalarda bulundu.

Beyaz TV'ye bağlanan Galatasaray Sportif AŞ yönetici Levent Nazifoğlu, Diarra transferinin perde arkasını anlattı.

"Diarra neden gelmedi?"

Nazifoğlu, "Diarra için Lokomotiv Moskova ile anlaşmıştık. Diarra transferinin olmamasında birçok neden var. Ceza alma ihtimali olduğu için kendimizi garanti altına almak istedik ve bunu net bir biçimde onlara söyledik. Diarra’nın garip istekleri oldu. Bu rakamlar Galatasaray için sorun değil ama diğer futbolcuları rahatsız edecek istekleri oldu. Diarra her ay 30 bin Euro’luk evde oturmak istediğini söyledi. 150 bin Euro’dan 2 araç istedi. Biz bu taleplere cevap bile vermedik ve onu istemedik" dedi.

Tiote ve De Jong hakkında da konuşan Nazifoğlu, "Tiote’de bazı riskler vardı. Doktorumuzun raporuna uyduk ve transfer gerçekleşmedi. De Jong, Tiote’den daha öndeydi, son dakika ortaya çıkmadı. De Jong ile Melo benzer tarzlarda oyuncular. İkisinin de birbirne göre artıları var" ifadesini kullandı.

"Caner ile ilgilenmedik"

Sarı kırmızılı yönetici, "Caner ile hiçbir zaman ilgilenmedik. Umut Bulut, tabii ki bize gol atmayı isteyecek. Kadıköy’e gitmek her şeyiyle bir motivasyon. Bu zaman kadara başaramadık ama Kadıköy’de bu sezon Fenerbahçe’de yenmek istiyoruz. İkinci olursak üzülürüz tabi" derken, Selçuk İnan ve Hakan Balta’nın milli takıma çarılmadığı için çok üzülmediğini de vurguladı.

"Beşiktaş yeni stadıyla ivme kazandı. Oturmuş bir kadroları var. Beşiktaş çok güçlü bir rakip" diyen Nazifoğlu, en iyi transferi Galatasaray’ın yaptığını belirtti.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ile Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'in arasındaki iyi ilişkinin devam ettiğini belirten Nazifoğlu, "Aziz Yıldırım ile de iyi olmasını isteriz ancak Aziz Bey’in enteresan bir yaklaşımı var, yöneticilerle bir problemimiz yok" diye görüş bildirdi.

"Denayer telefonda ağladı"

Gerçekleşmeyen Denayer transferini de anlatan Levent Nazifoğlu, "Denayer’ı City’nin CEO’su bize vermek istemedi. Bütün gece o uyumadı, biz de uyumadık. Devamlı mesajlaştık havaalanındaydı. Gerçekten içimizden biri oldu. O nedenle City’de bir Aslan var dedik. Denayer Galatasaray’a gelmek istediğini söyledi zaman telefonda ağladı" diye konuştu.

Galatasaray’ın etkili taraftar grubu ultrAslan ile başkan Dursun Özbek arasındaki gerginliğe de değinen Nazifoğlu, "Dursun başkan gecesini gündüzünü Galatasaray’a harcayan bir başkan. Maddi ve manevi çok yıprandı. Ben bu sezon taraftar grubu ile başkanın arasını düzeleceğini düşünüyorum ve iyi sonuçlar geldikçe "Büyük Başkan" diyeceklerini tahmin ediyorum" dedi.

"Fenerbahçe'nin kupayı almasını istemem"

Nazifoğlu, "Fenerbahçe’nin Avrupa Ligi’ni kazanmasını ister misiniz?" şeklindeki soruya net bir cevap verdi ve "Fenerbahçe’nin Avrupa Ligi'nin kazanmasını istemem" dedi.

Babaspor

Peki senin cevabin ne oldu denayere? Kusura bakma sirf komusiyon transferi olan serdar yüzünden sana bonserviz verecek gücümüz kalmadimi dedin?

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

denayer serdar azizden çok daha iyi futbolcu.adam man city tarafından begenilmiş belçika milli takımı gibi üst düzey milli takıma seçilmiş..nasıl serdar aziz alınır anlamak zor.serdara verilen paraya denayer alınırdı yazık oldu..

Beklentili transferler olduğunu biliyorum da,hep kulüpler zorluk çıkardı,Levent ne yapsın bu durumda?
sarper transfer dönemi yine seni yormuş belli :) abi diarra nın selçukla aynı parayı almasını beklemiyordu heralde levent dimi :) yada ikinci el toyata ya binmesini beklemiyordu :) beklentiye sokup yüzde 99 bitti gibi iddalı sözler söylersen eleştiri alırsın

Mesele alacağı para değil,sonradan fiyat arttırmış dediğine göre.
Bence Diarra yuzde 99 bitti - Spor Haberleri bunu okuyan bir taraftar ne anlar sence :) tek sorun rus ekibiyle olan tazminat sorunu diyor yani buradan neyi anlamamız lazım diarra ile şartlarda anlaşılmış iş moskovaya kalmış :) ama şimdi ne diyor garip istekleri vardı diyor :) yüzde 99 kelimesini de sonradan yanlış anlaşıldım diye düzeltmişti o gün zaten balon olduğunu anladım :)

Üst Alt