GSC Portal - Levent Nazifoğlu İstifa Etti! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Portal Levent Nazifoğlu İstifa Etti!

Galatasaray Lisesi denilen yapı, kulübe sahip çıkacağım diye içine etmekten başka yaptığı hiçbir şey yok. Günümüz çağında buna yer de yok artık. Bu kulüp ya batacak, ya satılacak. Başka yolu yok bu işin. İğrenç bir topluluk, her yerde ayrı gruplaşmalar ve hainler. Açıkçası bunlar temizlenmeden de kurtarıcı olarak bakılan Fatih Terim'in de gelmesini istemem.

Herkes seviniyor ama bu adi herifin kulübe verdiği maddi ve manevi zararı kim karşılayacak.çok delikanli ise koysun masaya 10 milyon euroyu nereye oluyorsa gitsin.kulübün ırzına geç sonra kolaya kaçıp istifa et.nasılsa hesap soran yok güzel iş.

tapa
a
l
k

Moderatör tarafında düzenlendi:
Tulun son 10 yildaki en iyi sportif direktordur. Bok atiyoruz sevmiyoruz ama adam firsati kacirmayan bir cakaldi. Daha dogrusu profesyonel yonetici kalibina uyan biri. Parasini ver calistir

Galatasaray Lisesi denilen yapı, kulübe sahip çıkacağım diye içine etmekten başka yaptığı hiçbir şey yok. Günümüz çağında buna yer de yok artık. Bu kulüp ya batacak, ya satılacak. Başka yolu yok bu işin. İğrenç bir topluluk, her yerde ayrı gruplaşmalar ve hainler. Açıkçası bunlar temizlenmeden de kurtarıcı olarak bakılan Fatih Terim'in de gelmesini istemem.

Satılmadan başka çözümler de var. Lise ile isim hakkı için anlaşıp ayrılmak, genel kurulu genişletecek şekilde üye alımı ve profesyonl şekilde yönetim inşası. Bayern ve Barca modelleri.

Satılmadan başka çözümler de var. Lise ile isim hakkı için anlaşıp ayrılmak, genel kurulu genişletecek şekilde üye alımı ve profesyonl şekilde yönetim inşası. Bayern ve Barca modelleri.

Elit denilen kişiler var oldukları sürece ona izin çıkmaz sanki. Bu arada satılmasından kastım eninde sonunda olacak gibi görünüyor. Büyük değişim olmadığı zaman ( Belki kapıya gelince uyanacaklar ama geç kalacaklar ) kayyum kaçınılmaz. Ondan sonrası zaten belli.

Heralde birdahki transfer döneminde sana komisyon yok denildi aralari acildi , ekmek olmayan kapidada durmak bana yakismaz diyip gitti

Dursunnnnnn sıra sana geliyor.Kuklası olduğun hükümetinde,seninde canın cehenneme.Riva ve Florya'da yaptığın peşkeşler bir yerlerinden çıksın.

darisi dursunun basina etrafindaki herkes gidiyo
simdi bunun yerine dahada rezil birini getirir merak ediyorum bundan sonra ne olcak
böyle adamlarin bizim gibi büyük bir kulüpde isi yok

Levent denen çapsızın istifası yetmez

Bizler esas pisliğin İSTİFA etmesini bekliyoruz

Defol git Dursun denen beceriksiz

:asd22:

bbd6bd782e1f819c4fb02f3dcf8ce39d.png

Üst Alt