Levent Nazifoğlu: "Lucas Leiva için Liverpool ile her konuda anlaştık" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Levent Nazifoğlu: "Lucas Leiva için Liverpool ile her konuda anlaştık"

f6d6711d43134b3d95d3fb57ae9b27e6.jpeg

Eren Derdiyok için düzenlenen imza töreninde basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Galatasaray Sportif AŞ Yöneticisi Levent Nazifoğlu, başka bir forvet almayacaklarını vurgulayarak, "Forvet transferini kapattık" dedi.

Liverpool forması giyen Lucas Leiva transferiyle ilgili de bilgi veren Nazifoğlu, "Lucas Leiva için Liverpool ile her konuda anlaştık ve sakatlıklardan dolayı endişeler var. Klopp'u bekliyoruz. Leiva transferi Pazartesiye kadar olursa olacak, yoksa diğer alternatiflere yöneleceğiz" diye konuştu.

Takımdan ayrılması gündemde olan isimler hakkında da konuşan Galatasaraylı yönetici, "Umut, Olcan ve Tarık yatarak paramı Galatasaray'dan alayım karakterinde oyuncular değil, en iyi teklifi bekliyorlar" ifadesini kullandı.

Nazifoğlu son olarak Hertha Berlin forması giyen Tolga Ciğerci için de şu ifadeleri kullandı: "Tolga Ciğerci için teklifimizi yaptık ve bekliyoruz. Sağ bek transferi için şu anda bir şey yok ama olabilir"

Ajansspor

PORTAL HABERİ

Leiva olmazsa alternatif olarak gömerler parayı Tolgaya.

Dediğimize geliyor iş. Tolgayı alıp kapatacaklar.

Biri bu yönetime Tolga'nın Ön libero oynayamayacağnı söylesin.

Yeme lan artik sen de milleti. Leiva'yi alacak cap nerde sizdeki cap nerede.

Tolga'yi alirlar oh mis gibi hem yerli hem de takima uyumu cabuk olur degil mi?

Belli ki transfer yatti. Klopp yollamadi deyip icinden cikacaklar. Sonra tolga'yi alip orta saha transferini kapattik diyecekler. HO.

hayırlı olsun. tolga'da gelsin bari, alternatif olur.

+akpa'yıda alabilsek bayagı zengin ve diri bir merkez oluyor.

bu arada dzemali yollanmalı.

Yok soyluyorum.

Dursun denen cibiliyetsiz gross transferinde seyini carsafa doladigindan beri yurt disindan transfer yapmiyor bi daha salakligi ve capsizligi ortaya cikmasin diye!!!

Ve GS genel kurulu bu essegi o koltukta oturtmaya devam ediyor! :(

lucas gelsin diyorum ya. tolga'da yedeği olsun.

selcuk as, hamit yedegi.

bana kalırsa selcuk ile hamit'te gitsin ama bu sezon zor.

Tolga'nin Leiva ile uzaktan yakindan alakasi yok neden yedegi olsun ki? Tolga olsa olsa ancak Selcukun yedegi olur ama orasi icin zaten hala Dzemaili var elimizde.

Bize mutlaka ama mutlaka bir defansif orta saha lazim. Leiva ilac gibi olurdu.

Tolga'nin Leiva ile uzaktan yakindan alakasi yok neden yedegi olsun ki? Tolga olsa olsa ancak Selcukun yedegi olur ama orasi icin zaten hala Dzemaili var elimizde.

Bize mutlaka ama mutlaka bir defansif orta saha lazim. Leiva ilac gibi olurdu.

dzemali gitmeli. o adamın tutmayacagını kac kere daha görecez?? hamza falan hatalı degil. adam net bizde sırıtıyor.

lucas gelecek diyorum bir haftadan beri, rahat olun. bizden daha sağlam liman bulamaz.

+alternatif şart. lucas sakatlanırsa ortasaha cöker.

Üst Alt