Levent Nazifoğlu: "Onun dini imanı para" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Levent Nazifoğlu: "Onun dini imanı para"

LEVENTNAZIFOGLU3-830x401.jpg

Galatasaray’dan olaylı bir şekilde ayrılarak Kayserispor’un yolunu tutan Umut Bulut, dün oynanan Kayserispor – Galatasaray maçından sonra Galatasaray Sportif AŞ yöneticisi Levent Nazifoğlu hakkında çok sert açıklamalarda bulundu. Nazifoğlu bu iddialara cevabını ise Babaspor aracılığı ile verdi.

Kendisini itibarsızlaştırdıklarını söyleyen Umut, ”Her gün yalan yanlış haber çıkarıp taraftarın önüne attılar. Paragöz olarak lanse ettiler. 4 senedir Galatasaray’da 8 kupa kazandım. Onlar neler verdi bilemiyorum. Daha güzel şekilde ayrılmak istiyordum” şeklinde ifadeler kullandı.

Umut, Levent Nazifoğlu’nu kastederek ”kendi çıkardıklarını haberleri yalanlıyorlar, 2-3 paralı askerler var onlara haber yaptırıyorlar, onları herkes biliyor” derken; ”dünyanın transferini yaptılar, sonra bize gelince paragöz falan. sözleşmenin gerektirdikleri var. Ben öyle ayrılıyorum deyip, gidemem” şeklinde konuştu.

"Onun dini imanı para"

Levent Nazifoğlu: "Onun dini imanı para, benim hayatımda boğazımdan 1 kuruş haksız para geçmemiştir. Bizden istediği para 1.8 dü. o parayı da aldı. Burada adaletsizlik nerede?"

"HADSİZ BİR AÇIKLAMA"

Levent Nazifoğlu: "Benim için para alıyor diyor. Son derece hadsiz bir açıklam Beni camiada 40 yıldır tanıyorlar. Bu işlere şaşırıyorlar, bu işleri parasız nasıl yapıyorum diye ama bunun dini imanı para olmuş."

Babaspor

Umut bu durumda haklı

Adam gayet sözleşmesinin gerekliliklerini isteyebilir

Sözleşme yapanlarda kabahat,Umut da değil

Umut parasini isteyebilir ama aldiktan sonra oturup susmasini bilecek

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

Umut Bulut: Haksiz sekilde kadro disi biraktilar. Neye göre kadro disi birakiyorsun?

Bu oyuncularin hepsi mal mi arkadas ya? 3 gol atmissin 3 gol.

Avrupada hemen hemen tüm yabancı futbolcular ayrılırken büyük takımlarda giderken üstünü siz ödeyin demiyor. Dzemaili de iyi örnek. İlki sözleşme diye kural yok hele ki Türkiye'de amatör zihniyetli futbolcular varken. Seni pro zihniyete sahip ol ilk önce sonra pro sözleşmende ısrar et tutulmasında. Tek taraflı yorum yapmak kolay nede olsa bizim Ülkede.

Hadi şimdi sightorsun gitsin. Nazif bey zaten Hardcore yapmış para almıyorum diyerek bu cahil herife

Umut nereye haklı ya, adam 1.8 milyonu kuruşuna kadar alıyor hala para konuşuyor. Buna hadsizlik utanmazlık denir.

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Galatasaray Futbol Takımı'nda Umut Bulut diye biri oynamadı bir taraftar olarak kabul etmiyorum. Kulübün tarihinden silin bu herifi adını dahi duymak istemiyorum.

Umut sözleşmesinden doğan hakları tabii ki isteyebilir bunda bir sorun yok ancakkkkkkkk klüpten ayrılırken 1 kuruş alacak bırakmayıp oynamadığı sezonun dahi parasını alıp gidiyorsan ve sonrasında para benim için sorun değildi diyorsan o zaman sana paragöz de derim,gözün doysun da derim kusura bakmayacan umut.

Paragöz aşşağalık adamın tekisin.

Satılık kalemleri herkes biliyormuş.

Acaba sen nerden Biliyorsun umut efendi bu kalemlerin satılık olduğunu?

HELAK OL BECERİKSİZ HERİF!

Her zaman soyluyorum , sozlesmeyi imzalarken bunlara dikkat edeceksin , su an iyi oyuncusundan kotusune hic birini gonderemezsin , ne umutu ne selcuk u ne sneijderi .. Kendi istemedikce istanbul gibi sehirde milyon eurolar kazaniyorlar , gitmezler ,cok normal bu

onemli olan basta bu sozlesmeleri yapmamak

Her zaman soyluyorum , sozlesmeyi imzalarken bunlara dikkat edeceksin , su an iyi oyuncusundan kotusune hic birini gonderemezsin , ne umutu ne selcuk u ne sneijderi .. Kendi istemedikce istanbul gibi sehirde milyon eurolar kazaniyorlar , gitmezler ,cok normal bu

onemli olan basta bu sozlesmeleri yapmamak

Mesela atıyorum Sneijder bu sene çok kötü bir sezon geçirdi.Taraftarla arası bozuldu gitmesi istendi.Gider mi ? Cevap belli

O yüzden biraz empati yapmak önemli

Umut'un da hataları var doğru ama asıl esas sorun sözleşmeleri yapan kesim

Üst Alt