Levent Nazifoğlu: "Podolski kalacak, Riekerink ile sezon sonuna kadar devam edeceğiz" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Levent Nazifoğlu: "Podolski kalacak, Riekerink ile sezon sonuna kadar devam edeceğiz"

Levent Nazifoğlu: "Daha önce de söyledim, bizim satılık bir oyuncumuz yok. Podolski kalmak istediği sürece, bizim oyunumuzdur"

Levent Nazifoğlu: "Soyunma odasında kendisine söyledim, hiçbir yere gitmiyorsun, otur oturduğun yerde... Bazen böyle şakalaşıyoruz"

Levent Nazifoğlu: "Madem mutlu, kalacak. Ben Podolski'ye inanırım, kendisi geçen hafta kalmak istiyorum demedi mi? Demek ki bir anlaşma yok"

Levent Nazifoğlu: "Biz aradığımız gibi bir forvet bulamadık. Şartlar değişmez, artık bizim transfer yapacak şansımız kalmadı"

Levent Nazifoğlu (Volkan - Josef küfür): "Bizim oyumcumuz Melo, daha önce aynı cezayı aldı. Biz şikayetimizi yaptık. Sonuca göre bizim oyuncularımız da aynı şekilde davranacak."

Levent Nazifoğlu (Cüneyt Çakır): "Ben düdüğünü astıracağım demedim, kötü yönetirse, düdük onu asacak dedim. Hiçbir tehditim olmadı"

Levent Nazifoğlu: "Transfer çalışmalarımız sürüyor. 65 milyona uyması gerekiyor. Son günler ne getirir, bilemiyorum"

Levent Nazifoğlu: "Hocamızla sezon sonuna kadar devam edeceğiz. Her hafta dedirtiyorsunuz bunu, bu hafta da söyleyelim"

Transfer konusunda hepinizi kandırdık aslında ama uygun adam bulamadık diye uyduruyoruz demiş

ayrıca bizim oyuncularımız ona göre davranacak ne demek? O iş futbolcunun işi değil başta yönetici olarak senin lobi işin olmuyor ise taraftarın işi

Transfer donemi kapanmadan bunun laflarina inanmam. Arti su orta sahaya bir scout transferi yapin bari zaten forvet ve stoper defteri kapandi.

8328.jpg

Üst Alt