Levent Nazifoğlu: "Umut Bulut ve Tarık Çamdal gelen tüm teklifleri reddediyor'' - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Levent Nazifoğlu: "Umut Bulut ve Tarık Çamdal gelen tüm teklifleri reddediyor''

Levent Nazifoğlu: "Umut Bulut ve Tarık Çamdal gelen tüm teklifleri reddediyor. Olcan'ı ayrı tutuyorum o çabalıyor."

Teklifleri reddediyor dediğin Umud ve Tarık Kayseri'ye gidiyor.Çabalıyor dediğin herifte tık yok.

Ne ayaksın ula Nazif?

Teklifleri reddediyor dediğin Umud ve Tarık Kayseri'ye gidiyor.Çabalıyor dediğin herifte tık yok.

Ne ayaksın ula Nazif?

Tek taraflı fesih edildi. 3.700.000'yu alırım diyor şu an.

Birilerine güvenmemek gerektiğinin en büyük kanıtıdır. Galatasaray'da güvenilecek kişi yok, olmadı.

Terim-Albayrak-Dürüst'e güvendim bir tek onlara bile güvenmiyorum artık.

Tek taraflı fesih edildi. 3.700.000'yu alırım diyor şu an.

Birilerine güvenmemek gerektiğinin en büyük kanıtıdır. Galatasaray'da güvenilecek kişi yok, olmadı.

Terim-Albayrak-Dürüst'e güvendim bir tek onlara bile güvenmiyorum artık.

Fesh edildiğinin farkındayım.Dediklerinin tersi çıktı.Onu anlatmak istemiştim.

Niye o üçlüye güvenmiyorsun?Ne yaptılar güven kıracak?

• Albayrak'ın son açıklaması bu sene idare eder ama Riekerink ile Dursun ile olmaz diyor.

• Biz de görüyoruz olmaz diye Dursun ile. Bu sene idare eder dediği şampiyonluk olmaz zaten bu sene ondan idare eder diyor.

• Ali Dürüst herkes başkan olsun diye yalvarırken (Albayrak-Süren ve taraftar) MİLLİ TAKIMA AS BAŞKAN OLDU.

• Fatih Terim siyasi irade ile fazla içli dışlı olduğu için şu an Galatasaray tarafında taraftar desteğinin %50'sini kaybetti.

Biraz kendilerini düşündüklerini düşünüyorum. Başarılı olmanın beklenmediği anlarda kendilerini çekiyorlar ya da el etek çektiriliyorlar bir şekilde bir üst akıl tarafından (liseliler).

• Albayrak'ın son açıklaması bu sene idare eder ama Riekerink ile Dursun ile olmaz diyor.

• Biz de görüyoruz olmaz diye Dursun ile. Bu sene idare eder dediği şampiyonluk olmaz zaten bu sene ondan idare eder diyor.

• Ali Dürüst herkes başkan olsun diye yalvarırken (Albayrak-Süren ve taraftar) MİLLİ TAKIMA AS BAŞKAN OLDU.

• Fatih Terim siyasi irade ile fazla içli dışlı olduğu için şu an Galatasaray tarafında taraftar desteğinin %50'sini kaybetti.

Biraz kendilerini düşündüklerini düşünüyorum. Başarılı olmanın beklenmediği anlarda kendilerini çekiyorlar ya da el etek çektiriliyorlar bir şekilde bir üst akıl tarafından (liseliler).

Herkes kendini düşünür bir yerde,hele ki futbol bu kadar endüstriyelleşmişken.Bunu anlayışla karşılamak lazım.

Haklısın,ancak 2006 ve 2008'de de onlar olmadan şampiyon olduk,bunu da unutmayalım.Camianın kenetlenmesi bile yeterli olabilir sadece,şampiyonluk için.Dediğine bu açıdan da bakmak lazım bir de.

Bakalim olcan uefa yoluna giderse ne yapacak bizimkiler parasini talep etmek icin

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

Üst Alt