Levent Nazifoğlu'ndan Transferin İpuçları - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Levent Nazifoğlu'ndan Transferin İpuçları

Bu akpro da devamlı burda yazılıp çiziliyor. İsmi antipatik geldiği için hiç ilgilenip araştırmaya girmedim. İyi mi yahu bu okadar

3 transfer yetmez.En az 2 orta saha 2 santrfor lazım.Selçuk dışında adam yok orta sahada.Hamit'e güven olmaz.Dzemaili gitmek istiyor.

dursun denen yalancı hamzaya da forvet alıcaz demişti, almadı.

melo kalacak dedi kalmadı.

denizliye forvet alıcaz ve yaşı 20-25 arası 5 oyuncu alıcaz dedi , o da tv lere söyledi, olmadı.

hatta eldeki tek golcüyü transfer dönemi bitince sattı. Denizliyi yalancı konumuna düşürdü. Ama biz asıl yalancıyı tanıyorduk.

Haftalarca Riekerinke sözleşme imzalamadı. sonra beceremedi, riekerinki hoca yaptı, halbuki Riekerink bize altyapı da geleceğimizi inşaa edebilirdi.

Her neyse , Temmuz bitiyor, yani dursun cibiliyetsizinin 3. transfer dönemi 1 ay sonra bitiyor, hala golcümüz yok!!!

Neden ? çünkü beceriksiz, ne sponsor bulabildi yine, ne donku, tarığı, umutu satabildi ne de doğru mevkilere doğru adam alabildi.

Şimdi de görün yine alamayacak veya uyduruk birini alacaktır.

Halbuki çöpleri yollasa bu yıl tek hedef lig olacağından 2 golcü, 2 merkez orta saha ve 1 lider stoper ile bambaşka olabilirdik.

3 transfer yeter ama 3 nokta atışı lazım. İlk 11 kalitesinde, direkt katkı verecek oyuncular gerekiyor. Onun dışında alternatif hamleler yapılabilir.

Bu iyi tespitlerin sebebi çimlere çıplak ayakla basıp tüm negatif elektriği toprağa vermesi sanırsam.

CoO27WPWIAAbZ2A.jpg

CoO27eEXYAA7k8b.jpg

Bu levent iyi birine benziyor

3 oyuncu alacagiz diyor, birincisi forvet, ikincisi önlibero, ucuncusu yedek forvet/önlibero/sol bek

Adam yönetimin içinde ay tanesi gibi parlıyor

Vallahi bende tuttum bu adamı da okadar hayal kırıklığı yaşadık ki özelikle bu yönetim de.
Dikkatli olmak gerekir inanmadan önce. Zaman gösterecek artık güvenirliği

Sonunda bu yönetimin içinden doğru konuşan birisini gördük.

ilk defa yönetimden biri konuşunca mutlu oldum

futbol şube sorumlusu bu adam mı ? sonunda aklı başında birini bulmuşlar

: /

Üst Alt