Levent Şahin Sınıfta Kaldı! Hamza Hamzaoğlu ile İlgili Karar Bugün Veriliyor! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Levent Şahin Sınıfta Kaldı! Hamza Hamzaoğlu ile İlgili Karar Bugün Veriliyor!

valla kimim kararı ama bilmiyorum maç ortadayken dakika 70 de emre mor girecekti ve rakibi boğacaktık.

zaten şener kanatından pek gelemiyorlardı paso nagatomo kanatını kullandılar.bence ondan ömer bayramı oraua çekti.

emre mor girseydi o chakelebesh mi nedir o kasabı kırmızı yedirir attırırdı oyundan.

adem büyük e sağ kanatta bu kadar sabredilmesine anlam veremedim.

ben olsam lemina ve ademi çıkartır emre moru ve falcao'yu alırdım.

andone'yi sahte forvet olarak ceza sahasıu etrafında serbest oynatırdım falcao etrafında sahte koşu yaptırarak rakibi darma dağın edebilirdik.

Levent Şahin&Hasan Şaş ve Ümit Davala üçlüsünün tek vasfı Fatih Terim'in adamları olmaları Fatih Terim olmasa Galatasaray'da teknik ekipte olmayı kesinlikle hak etmiyorlar aynı şekilde kaleci antrenörümüz Fadil Kosutan'ın da Muslera'ya en ufak bir katkısının olmadığı çok belli

Hamza Hamzaoğlu en azından gerçekten bir teknik direktör en azından Fatih Terim'in adamı olduğu için değil kendi bir şeyler başarmış olduğu için gündeme geliyor

Levent Şahin&Hasan Şaş ve Ümit Davala üçlüsünün tek vasfı Fatih Terim'in adamları olmaları Fatih Terim olmasa Galatasaray'da teknik ekipte olmayı kesinlikle hak etmiyorlar aynı şekilde kaleci antrenörümüz Fadil Kosutan'ın da Muslera'ya en ufak bir katkısının olmadığı çok belli

Hamza Hamzaoğlu en azından gerçekten bir teknik direktör en azından Fatih Terim'in adamı olduğu için değil kendi bir şeyler başarmış olduğu için gündeme geliyor
Terim olmasa biri rap yapiyor digeri skmsonik bir kanalda topu eliyle tasiyamaz diye yorum yapiyordu.

Hamza Hoca Gelir mi bilemem değişiklikleri Fatih Hoca mı yaptı onuda bilemiyorum Fakat Tek gerçek şudur ki Ümit Davala,Hasan Şaş ve Levent Hoca Kulübeyi yönetemez.

beyler kulübede hocam olsaydı ve ayni değişiklikleri yapsaydı belki fazla kisi hocaya yüklenemeyecekti... Boyle olunca levent üzerinden eleştiriler açıkça dile getirildi.bu olayin hayrimiza olduğu kanaatindeyim.levent hoca icin ise üzgünüm

Fatih hoca’yi herzaman savunurum destek veririm sonuna kadar da arkasinda duruyorum ama oyuncu degisikliklerini levent sahin’in yaptigina inanmiyorum acikcasi

Buyuk ihtimal fahri yilmaz yoluyla mesaj gidiyordur kulubeye

Benim kafamdaki tek soru isareti Brugge macinda nokta atisi degisiklikler yapan Fatih hoca 3 gun sonra nasil bu kadar degismis olabilir bi iste bundan dolayi acaba diyorum levent sahin mi yapti degisiklikleri

Ama dedigim gibi zannetmiyorum

Üst Alt