levent tüzemen - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Gurcan Bilgic ciddi sorunlari olan biri nasil gazeteci olmus anlamadim

Adam dedigini unutuyor
Fikrini savunamiyor
hafiza yok gidik
Yani kimi koysan karsisina kum torbasina cevirir
Yıllar öncesinden tenis vasıtasıyla şahsi tanışıklığım var, telefonu hala kayıtlı. Epey sohbet ettik, çok da samimi, beyefendi biri izlenimi bıraktı...Ama işte FB söz konusu olunca akıldan iz'andan uzaklaşıyor insanlar. Bu durumun incelenmesi gereken sosyolojik bir hadise olduğu kanısındayım...

Yıllar öncesinden tenis vasıtasıyla şahsi tanışıklığım var, telefonu hala kayıtlı. Epey sohbet ettik, çok da samimi, beyefendi biri izlenimi bıraktı...Ama işte FB söz konusu olunca akıldan iz'andan uzaklaşıyor insanlar. Bu durumun incelenmesi gereken sosyolojik bir hadise olduğu kanısındayım...
Zaten beyefendi degil demedim duzgun bir adam ama
Gazetecide olmasi gereken
Kivrak zeka
Hazir cevaplik
Iyi hafiza
Diksiyon
Kendini ifade etme v.b
Ozelliklerden yoksun tanidik ahbab kadrosundan gazeteci olmus havasi var tam iyi bir aile babasi havasi var

Zaten beyefendi degil demedim duzgun bir adam ama
Gazetecide olmasi gereken
Kivrak zeka
Hazir cevaplik
Iyi hafiza
Diksiyon
Kendini ifade etme v.b
Ozelliklerden yoksun tanidik ahbab kadrosundan gazeteci olmus havasi var tam iyi bir aile babasi havasi var
Babadan spor yazarı. Necati Bilgiç, bildiğim en odun kafalı spor yazarıdır muhtemelen. Ona kalsa, FB nin her maçında rakip takım 10 dakika içinde kırmızı kartla eksik kalmalı, FB en az üç penaltı kazanmalıydı. Rakip takımın puan kazanmak için gayret göstermesi bile ayıptı, günahtı; abartmıyorum inanın. Geçimini spor yazarlığından kazanmış olması, ülkede spora bakışın sakatlığının belgesi mahiyetindedir. Basın eskiden de matah bir şey değildi yani...

Bizi , ana akım medyada savunan tek adam. Değerini bilmeli.

+1000..

Siyasi gorusunu begenmem ancak konu Galatasaray ve ortak noktamda o'dur kendisi ile.

Ara sira "despot" aciklama yapsada kendince ve genel olarak dogruyu aktaran biri. Gelecekte hatasi da olabilir ancak bugune bakinca yaptigi dogrular, bizi savunmasu, dogru orneklerle karisindaki eziklere cevap vermesi bile basli basina saygi duyulmasi gereken bir durum. Berkan konusunda kendisi ile ayni goruse sahibim hatta bir tik ustune. Ancak, kendisi degilim, olmadigim gibi cikip bunu daha yuvarlak cumlelerle ifade ederim, sanirim.

O azılı GS düşmanı kanalda haklarımızı tek başına savunduğu için teşekkür ederiz, ama Berkan için söyledikleri sözleri ve aldığı tavır şeklini unutamıyorum.

Üst Alt