Lig Gecesi | Kanaltürk - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lig Gecesi | Kanaltürk

Cevap: Top Bizde | Kanaltürk

Programın sonlarında Alpay konuşurken Sergen araya girdi ve bunun üzerine Alpay "Sergen ağzını" dedi durdu, Sergen de hemen ben anladım Alpay diyip gülmeye başladı :asd: Başka bir şeyle ilgileniyordum o sırada doğru mu anlamışım olayı ?

bildiğim kadarıyla suat kaya da çok komik biriymiş.:D sergen-alpay-suat üçlüsü müthiş olur.

Biraz ciddi bir adam olsa Sergen, cok farkli olurdu. Bazen abartiyor ama bence hep dürüst

Neyse o yani. Kivirmiyor. Alpay biraz reklam yapmaya gelmis. Bi yere kapak atmak istiyor yani. Kendi de söyledi zaten.

En iyisinden baslarmis, Bank Asya asla olmazmis vs. Böyle oldugunuz icin basarili olamiyorsunuz zaten.

Sen kim, en iyi takimlarda calismak kim. Biraz didinin, calisin, aci cekin, tecrübe edinin.

Altyapida görev teklif edildigi zaman, hakaret olarak algiliyorlar. Avrupali hemen kabul ediyor. Guardiola, Scholl vs.

Sonra da sistemdeki yanlislardan bahsederler

Programın sonlarında Alpay konuşurken Sergen araya girdi ve bunun üzerine Alpay "Sergen ağzını" dedi durdu, Sergen de hemen ben anladım Alpay diyip gülmeye başladı :asd: Başka bir şeyle ilgileniyordum o sırada doğru mu anlamışım olayı ?

Yanlış anlamışsın :D

Alpay, Sergen'i göstererek "Bak bu adama yıldız, yıldız adamla uğraşmak kolaydır ama, yıldız olmayıp kendini yıldız sananlarla uğraşmak daha zordur." dedi.

Sonra gülüşmeler başladı zaten, Sergen de anladım dedi :)

Sergen'in, Alex'in asistleri için yapmıs olduğu yorumun neredeyse aynısını ben Selçuk İnan için söylemiştim. Forum tepeme cıkmıstı o gün :)

alpay kalıcı olsaydı bari güzel program

ah kral da siyasete falan karışmayaydı acayip eğlenceli programlar dönerdi şimdi kasılıyo milletvekiliyim falan fulun

bilgin gökberk de derin konulara inmeye çalışıyo ama izin vermiyolarki adama. hele o sunucu yok mu hemen susturuyo adamı.

Bu akşam konuk olarak Rıdvan katılıyor..

Sergen'in enteresan anılarını dört gözle bekliyoruz.. :b5:

sergen süper adam ya. bombayı patlattı

"genç adam sana 10 maç s.çsın kimse bişey demez"

ama adam haklı. futbolun tekniğinden taktiğinden çok bahsetmiyo ama ülkedeki futbol düzeniyle ilgili söylediği herşey yüzde yüz doğru. ve bunları söylerken hiç kıvırmıyo. direk söylüyo

Üst Alt