Lig Tv beni aradı (yanlı yayın şikayeti)


Dün Lig Tv ' ye şike soruşturmasınla ile kayıtsız kaldıkları için bir şikayet mektubu göndermiştim. Bu sabah beni cep telefonumdan aradılar. "Şikayetinizi aldık beyfendi, biz digitürk ailesi olarak olayların gelişimine göre hareket edip, yargıyı etkilimek istemiyoruz" filan dedi. Benim cevabım; Beyfendi bu kanı bende 1 haftada oluşmadı, Digitürk,NTV ve birkaç yayın organı daha yıllardır fenerbahçe spor kulübü hakkında yanlı yayın yapıyorsunuz, bunun en büyük örneği Şansal Büyüka nın "fenerbahçe hakemide yendi" sözüdür. 10 saniye filan sustu sonra biz bu şikayet talebiniz gerekli mercilere ulaştıracağız dedi.

Dün forumdan birçok arkadaş şikayetlerini iletmişlerdi varmı Lig Tv tarafından geri dönüş yapılanlar aramızda ?
 
Cevap: Lig Tv beni aradı (yanlı yayın şikayeti)Beni de aradılar. Dava süreci bittiğinde, eğer hakedilen cezalar verilirse, bir Galatasaray 'lı olarak iptal ettirdiğim Digiturk 'ümü yeniden aktive edeceğimi ve benim gibi çok kişi olduğunu söyledim.
 
Cevap: Lig Tv beni aradı (yanlı yayın şikayeti)Beni de aradılar. Dava süreci bittiğinde, eğer hakedilen cezalar verilirse, bir Galatasaray 'lı olarak iptal ettirdiğim Digiturk 'ümü yeniden aktive edeceğimi ve benim gibi çok kişi olduğunu söyledim.Abi üyeliği olanlarında hakedilen cezaların verilmemesi durumunda üyeliklerini iptal edeceğinide söyleseydin keşke. :)
 
Cevap: Lig Tv beni aradı (yanlı yayın şikayeti)Beni de aradılar ama yine paket tanıtmak için aradıklarını sandım, açmadım.

Tüh be. :)
 
Cevap: Lig Tv beni aradı (yanlı yayın şikayeti)Lig tv heralde şike soruşturmaları ile ilgili fazla haber vermeyecek. Bundan doğal ne olabilir. :eek:Fener yanlısı olmaları ayrı bir olay ama şu durumda bu konuyu fazla irdelememeleri de normaldir bir yayıncı kuruluş olarak.
 
Cevap: Lig Tv beni aradı (yanlı yayın şikayeti)Resim_1305588216.jpg
takmissin hocam.
 
Cevap: Lig Tv beni aradı (yanlı yayın şikayeti)Beni de aradılar, 77. kanal 76. kanaldan farklı olursa üyeliğimi aktive edebileceğimi söyledim. Kadın bir şey diyemedi, iyi günler dileyip kapadı.Ben de diledim tabi, o kadar kaba değilim.
 
Cevap: Lig Tv beni aradı (yanlı yayın şikayeti)Bende Lig Tv'yi iptal ettirmeyi düşünüyorum.Nasıl olsa ligin sonucu belli izlemeye gerek yok.
 
Üst Alt