Lig TV, Premier Lig İçin Kararını Verdi! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lig TV, Premier Lig İçin Kararını Verdi!

Allahım yeminle sevinçten ölebilirim ne küfür etmiştim serefsizlere bi boka yaradılar.
Hele bugünki maç kaçmıycak cinsten.

Hmm olabilir bir şeyler de genel olarak kullanan herkes şikayetçi onlardan. Zaten kimse direkt onu almamış ekstra hediye falan veriyorlarmış.

Milyon tane platform oldu çok boktan iş.

Bu arada bir kaç yıla her şeyi Bein Sports alır, yıllık tekliflerle götürür işi.
Resmi yayıncı turkcell oldu 3 yıl boyunca. Bein sportsla bakalım bi rekabete girebilecekler mi o yüzden ileri zamanlardaki projeleri önemli.

* Süper Lig
* İngiltere Ligi
* Fransa Ligi
* İtalya Ligi
* Almanya Ligi
* Türkiye Basketbol Ligi
* Euroleague

Bunların hepsi Digiturk'den izlenebilir durumda. Tek Nba kaldı onu da alıp mükemmel bir spor kanalı olur.

* Süper Lig
* İngiltere Ligi
* Fransa Ligi
* İtalya Ligi
* Almanya Ligi
* Türkiye Basketbol Ligi
* Euroleague

Bunların hepsi Digiturk'den izlenebilir durumda. Tek Nba kaldı onu da alıp mükemmel bir spor kanalı olur.
En çok parayı biz avrupada veriyoruz üyelik konusunda ama tahmin edin hangilerini izleye biliyoruz burda?

Süper lig,basket sonra eeee..... sonrası yok efendim :( Resmen dolandırılmış hissediyorum kendimi arkadaş. Galatasaray sevdası olmasa dakika beklemem vallahi ipral ettirirdim

En çok parayı biz avrupada veriyoruz üyelik konusunda ama tahmin edin hangilerini izleye biliyoruz burda?

Süper lig sonra eeee..... sonrası yok efendim :( Resmen dolandırılmış hissediyorum kendimi arkadaş. Galatasaray sevdası olmasa dakika beklemem vallahi ipral ettirirdim
Türkiye'den üyelik satın alıp kutuyu yurtdışına çıkarıp izleyebilirsiniz. Veya tanıdığınız birisi varsa o kutuyu getirebilir. Yurtdışında yaşayanlar için en makul çözüm üyeliği Türkiye'den alıp dışarıda kullanmak.

Son düzenleme:
Türkiye'den kutuyu götürüp izleyebilirsiniz. Veya tanıdığınız birisi varsa o kutuyu getirebilir. Yurtdışında yaşayanlar için en makul çözüm üyeliği Türkiye'den alıp dışarıda kullanmak.
Evet duymuştum bu yöntemi de kimseye sormak istemedim açıkçası. Fatura o kişinin hesabından çekilmeli mesela yada kendim hesap açmam gerekecek Türkiye'de. Bir sürü sorun veya muhtaçlık doğuyor

Hayır o iş öyle değil. Eurosport2 veriyor sadece ve DSmart ile kendi platformunda açık olarak izlenebiliyor.

Eurosport2 var mıydı hatırlamıyorum Digiturk'te ama varsa da geçen yıl şifre giriyordu.

açık ya daha dün akşam izledim digiturkteki eurosport 2'den schalke bayern maçını

yalnız benim digiturk eutelsat üzerinden , turksat üzerinden olanlarda şifre giriyor olabilir belki bilemiyorum

Hayır o iş öyle değil. Eurosport2 veriyor sadece ve DSmart ile kendi platformunda açık olarak izlenebiliyor.

Eurosport2 var mıydı hatırlamıyorum Digiturk'te ama varsa da geçen yıl şifre giriyordu.
Digiturk'de 71-72 kanalda Eurosportlar var. 371-372 HD yayınlar var. Paketiniz bu kanalları izlemeye yeterli olmayabilir. Bildiğim kadarıyla spor sever adlı bir pakete sahip üyeler izleyebiliyor Eurosport'u.

Üst Alt