Lig TV'nin Çizdiği Ofsayt Çizgisi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lig TV'nin Çizdiği Ofsayt Çizgisi

Cevap: Lig TV'nin çizdiği ofsayt çizgisi

576433_10150755453344265_91956264264_9323836_24245596_n.jpg

Burda bilimsel yaklaşmışlar olaya ama hep aynı görüntü üzerinden yorum yapıyoruz. Top daha Elmander'e geliyormuş gibi gözüküyor burada. Birkaç kare daha ileriye sarıp durdursalarmış daha net olurmuş.

Burda çizgi yanlış ve Elmander'e top gelmemiş gibi. Çizgi 6pas çizgisiyle paralel ama kale çizgisiyle paralel değil. Yani ofsayt çizgisi 6pas çizgisiyle paralel olmamalı, biraz daha kale çizgisine yaklaşmalı.

Burda çizgi yanlış ve Elmander'e top gelmemiş gibi. Çizgi 6pas çizgisiyle paralel ama kale çizgisiyle paralel değil. Yani ofsayt çizgisi 6pas çizgisiyle paralel olmamalı, biraz daha kale çizgisine yaklaşmalı.

O çizgi her ikisine de paralel değil, yazmış adam üstten ve alttan uzaklıkları zaten

Arkadaş bunların saha çizgileri mi yamuk nedir ben anlamadım :D

fenerlilerin direkleri bunların çizgileri toptan yamuk bunlar

Cevap: Lig TV'nin Çizdiği Ofsayt Çizgisi

gol mü? gol. gerisi hikaye

macta keske bir tane daha ofsayttan atsak dedim kendi kendime. kudursun köpekler.

birakin kudursunlar, saldirsinlar istedikleri kadar.

net bir gol bence. LigTV cakallari ne olacak. TRT'de özeti izlerken net belli oluyor bizim Felipe hirbo Sivok'la ayni hizada resmen. Elmo topu indirdigindede belli oluyor Melo'nun hizada oldugu.

Günlerdir ofsayt olup olmadığını kimse çözemiyor, tinerciler halen hakem bizi doğradı diye dolaşıyor ortalıkta. Aynı hakem Quaresma'yı da atmadı. Ondan niye bahsetmiyorsunuz?

2009 -2010 sezonu Rijkaard ın olduğu dönem fenerin bize attığı gol ofsaytı ama 1 kişi bile konuşmadı , yazık !

Geometrinin, teknolojinin bile kesin olarak çözemediği bir pozisyon için saniyenin onda biri sürede görüp, karar verecek olan hakemlere suç atmak ne kadar doğru olabilir ki. Kural ne diyor "Ofsayt olduğuna kesin olarak emin değilsen bayrağı kaldırma" diyor. Böyle bir pozisyonda da dünyanın en iyi hakemi bile kesin emin olamayacağına göre kuralı işletip golü vermektir doğru olan. Bu golde tartışılacak, dün akşamki gibi olay çıkartılacak hiçbir şey yok. Koskoca Dünya Kupalarında 60-70 cm içerden çıkartılan toplar bile gol sayılmadı, böyle milimetrik birşeyi mi tartışacağız. Bu golü yiyen Galatasaray olsa bile ben itiraz etmezdim. Sonuçta defalarca izleyip karar verebildiğin bir şeye hakem saniyesinde karar vermek durumunda..

Ali aydın 2003 yılında olmayan 2 tane penaltı yaratırken tinercilerin hiç sesi soluğu çıkmıyordu.

Federasyonun, PFDK'nın, Tahkim'in, MHK'nin her kademesinde şike çocukları, şike kardeşliği var.

Golün ofsayt olup olmaması umurumda bile değil..

İlahi adalet !!

Üst Alt