ligde en az yabancısı olan takımın galatasaray olması | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ligde en az yabancısı olan takımın galatasaray olması

Lakin Yerli kadroda Futbola yabancılıkta ipi açık ara göğüslüyoruz.

Osmanlıspor-14

Bursaspor-13
Gençlerbirliği-12
Eskişehirspor-12
Antalyaspor-12
Fenerbahçe-12
Trabzonspor-11
Rizespor-11
Kasımpaşa-10
Beşiktaş-9
Konyaspor-9
Sivasspor-9
Gaziantep-9
Kayserispor-8
Akhisar-8
Mersin-8
Başakşehir-8
Galatasaray-8
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Galatasaray 14/15'de kadrosunda 9 Yabancı barındırmakta idi.
Galatasaray 13/14'de kadrosunda 10(+7) Yabancı barındırmakta idi sözleşme kısıtlamasından dolayı.

Son düzenleme:
Yabancı sınırı kalksın diye diye başımıza ırkçı bir hoca getirdik. Sonuçta bu işte niye bir tarafımızı yırttık ki düşünüyorum.

Utanılması gereken konudur.Dahada utanılması gereken kaliteli-kalitesizi geçtim santraforu olmamasıdır.
İnsan afrika liginden bile olsa 2-3 topçu izler alır .

Yıllardır yabancı sınırı kalksın diye oramızı buramızı yırttık, sonunda kalktı/hafifledi ama başımıza evlat sevici yabancı düşmanları adamlar geldi.

Yazık günah ya, kendi ayağımıza sıkıyoruz resmen.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Ünal Aysal'a sallayanlara selam olsun.Bu tablo düştüğümüz rezil durumun en güzel özetlerinden biridir.

SM-T230 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ünal Aysal'a sallayanlara selam olsun.Bu tablo düştüğümüz rezil durumun en güzel özetlerinden biridir.

SM-T230 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu tabloda Aysal'ın da etkisi var. Adam gibi işini yapıp, şartlara göre hesap kitap yapmayı bilseydi. B planı olmadan hoca kovan kendisi, yerlilerin maaşını yükseltip kulübe kitleyen kendisi, gayrımenkuller konusunda izin verilmediğinde şapa oturacağımızı öngöremeyip savurgan davranan ya da kendi deyimi ile sürekli gaza basan da kendisi.

Yerli malı yurdun malı herkes bunu kullanmalı ;bununla büyüdük yahu 9 yabancı bile fazla dedirten Dursun-Hamza düşünce felsefesi :p

Baskani Tirsun Özbek olanin hocasi da Hamza Hamzaoglu olur zaten ne olacak ki. Hep birlikte defolup gidecekleri günü iple cekiyorum. Tabi giderken evlatlarini da götürsün bu elemanlar.

Üst Alt