Ligler Ertelendi, 9 Eylül'de Başlayacak - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ligler Ertelendi, 9 Eylül'de Başlayacak

Cevap: Ligler Ertelendi, 9 Eylül'de Başlayacak

Ertem Sener: "Bank Asya'nin da ertelenmis olmasi, Super Lig'den dusecek takimlar oldugunu gösteriyor kesinlikle"

21:15 de CNNTURK de futbol mahkemede programı var..Rasim Ozan Kütahyalı, Gazeteciler ve avukatlar var kaçırmayın beyler..soruları olan varsa Ertem Şenere sorsun..

Ertem Sener: "Bank Asya'nin da ertelenmis olmasi, Super Lig'den dusecek takimlar oldugunu gösteriyor kesinlikle"

@ftw1905

Ftw Bindokuzyuzbes

@UnalAysal_ Çinliler kafayı yiyor yalnız, herşeyin çakmasını yaptık Ünal Aysal kadarını yapmadık diye :)

angut comdan bir angut

bundan sonra hep böyle başlayacağını belirtmişti... bence bu seneye özel değil...

Bizim için de iyi oldu erteleme aslında.Transferler ve takımın oturması açısından ama malinin yüzünden düşen bin parçaydı açıklama sırasında.Bankasya yolcuları belli sanki :)

cok yerinde bir karar nede olsa #Unalbaskandemisti :D

ama ben yuzsuz eziklerin tff'ye websitelerinden gider yapmalarini bekliyorum artik..

hayirlisi ile bank asya'ya dustugunuzu de goruruz ezikler.. beter olun..

Ünal Başkan'a laf eden Mali'nin suratını merak ediyorum. :D

Çok güzel oldu valla.İyi takımlarla birkaç hazırlık maçı daha yaparız.Transferlerde gelir lig başlayana kadar.Ohh misss. :D

Üst Alt