GSC Anket - Like Butonunda En Çok Kullandığınız Tepki? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Anket Like Butonunda En Çok Kullandığınız Tepki?

Hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    37
Almış olduğunuz tepkilerde birinci ve ikinci tepkime diye de anket açılabilir, istatistik olarak gözlemlenebilir bir veri.

Kişisel detaylar --> Alınan Tepkimeler kısmından göz atabilirsiniz. Misal 4265 tepkimemin 3.766'sı beğeni olur iken ikinci sırayı 253 ile love tepkisi alıyor benim. Ayrıca o sayfada 4265 gözükür iken profilimde 4223 yazıyor, dikkatimi çekti. Acep fark neden oluştu.

Almış olduğunuz tepkilerde birinci ve ikinci tepkime diye de anket açılabilir, istatistik olarak gözlemlenebilir bir veri.

Kişisel detaylar --> Alınan Tepkimeler kısmından göz atabilirsiniz. Misal 4265 tepkimemin 3.766'sı beğeni olur iken ikinci sırayı 253 ile love tepkisi alıyor benim. Ayrıca o sayfada 4265 gözükür iken profilimde 4223 yazıyor, dikkatimi çekti. Acep fark neden oluştu.
Değişik güzel bir bilgi vermişsin. Teşekkür ederim ben yeni gördüm.
Like: 26,015
Clap: 684
Love: 543
Haha: 3550
Wow: 1589

Toplam: 32,381

Bende fark yok. İmzalı tutanakta sorun vardır şakasını yapayım. :)

wow'lar tepkime puanından sayılmıyor

Üst Alt