Lionel Carole, Marsilya'nın Radarında! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lionel Carole, Marsilya'nın Radarında!

Marsilyanin radarinda problem var herhalde, gecen sezonki performansina gore isteseler neyse... Bu sezon dokuluyor ama eger gercekten 5+ teklif gelirse hic dusunmeden satsinlar derim

İlk geldiğindeki halinden eser yok malesef.İyice saldı kendisini.Her arkasına atılan top pozisyon olmaz bir bekin.Fener maçındaki halini akılla mantıkla izah edemiyorum keza son Konya maçında arkasına kaçırdığı pozisyonları ben sayamadım.İleri gideceğine geri geri gidiyor her hafta

Marsilya'ya yeni bir başkan geldi ve yeni oyuncular ile takımdakı ölü toprağı atmak istiyor, oyuzden payete teklif yaptılar ve bir çok oyuncu içinde zorluyorlar . yanlış hatırlamıyorsam carole bize gelmeden önce st.etienne ilede konuşuyordu yani bu veya farklı fransa kulublerinın teklif yapmasına şaşırmadım bilinen bir oyuncu .oyuncunun satılmasına konusuna ise 3e 5e bakılmadan satılmalı diyorum çunku carole bu yıl performansı git gide kötüye gidiyordu ve bu konya maçı ile en düşük noktayı gördü , geçen yıl dinamik açık vermiyen bir solbek iken şuan bitik adamını arkaya kaçıran (konyada 2 kere kaçırdı az kalsın 3 puandan oluyorduk) ve atağa destek vermek için defansı yok sayan bir beke dönüştü bence satılmalı

Sezai Abiden bir kuple lütfen.

13392677_636657889816152_483620159_n.jpg

Üst Alt