Lionel Messi Başlığı - Sayfa 46 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
[FONT=&quot]Katalan El Mundo'ya göre Katalonya, bağımsızlığını ilan ederse ve Barcelona La Liga'dan atılırsa, Messi bedelsiz serbest kalacak.

Messi, sözleşmeye Barcelona; İspanya, Fransa, İngiltere veya Alman liginin bir parçası olursa Messi, Barcelona'yla devam eder güvencesini de verdi.

[/FONT]
DSxepgxWkAAnIcy.jpg

Leo Messi Şampiyonlar Ligi'nde karşılaştığı 35 takımın 29'una gol attı. (OptaCan)

Atamadıkları arasında Şl'de yer alan sadece Liverpool var sanırım. Bir sonraki turda onlarla eşleşirlerse onu da aradan çıkaracaktır dünyanın en iyi futbolcusu.

edit:Şimdi baktım da Atletico'da varmış.Merak edenleri böyle alalım gerçi Atletico, Avrupa Ligi'nden devam ediyordu unutmuşum :D

Lionel Messi strikes past Chelsea: his best and worst opponents - UEFA Champions League - News - UEFA.com

Son düzenleme:
Atamadıkları arasında Şl'de yer alan sadece Liverpool var sanırım. Bir sonraki turda onlarla eşleşirlerse onu da aradan çıkaracaktır dünyanın en iyi futbolcusu.

edit:Şimdi baktım da Atletico'da varmış.Merak edenleri böyle alalım gerçi Atletico, Avrupa Ligi'nden devam ediyordu unutmuşum :D

Lionel Messi strikes past Chelsea: his best and worst opponents - UEFA Champions League - News - UEFA.com

Onlara ligde her türlü golü attı yav, gerek yok.

117: Ronaldo (144 games)
100: MESSI (123 games)
71: Raúl (142 games)
56: Van Nistelrooy (73 games)
53; Benzema (100 games)

117: Ronaldo (144 games)
100: MESSI (123 games)
71: Raúl (142 games)
56: Van Nistelrooy (73 games)
53; Benzema (100 games)
+ olarak Messi 100 gole ulaşmak adına Ronaldo'dan 266 şut az atmış. Bu da çok çılgın bir veri. Bir de inanıyorum ki ŞL'de Messi'nin asisti de Ronaldo'nun sayısından neredeyse 2 kat fazladır.

Bambaşka bir şey, ilah gibi.

Üst Alt