Lionel Messi Başlığı - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: lionel messi

premier ligde oynarken defalarca karşılaştığı ronaldo hakkında böyle şeyler söylemedi wenger ve laligada da olmadı böyle bir şey... o yüzden MESSİ...

Cevap: Resmi Lionel Messi Başlığı

Tek başına derken gollerde Pedro, Abidal gibi isimlerinde payı vardır. Kendisinin futbolculuğuna laf yok ama Barcelona'dan soyutlanarak "Messi 4 - 1 Arsenal" gibi ifadeler kullanmayı doğru bulmuyorum.

Dün oyunun büyük bölümünde beklenenin aksine etksizdi bence. Çok sert oynadılar Xavi'ye. Messi tek başına oynuyor gibiydi.

Bence de etkisizdi. Sanki Wenger bir tercih yapmış. "İlk maç Xavi'yi bıraktım şov yaptı, bu sefer bunu tutayım" demiş ama Messi affetmedi:) Kötü değildi Xavi ama dediğin gibi beklenen etkinlikte de değildi. Dördüncü gol öncesi hareketleri güzeldi yine de.

1270584295_extras_albumes_0.jpg

Mallorca teknik direktörü onun için; "Onu durdurmak için av tüfeğiyle arkasından ateş etmeniz gerekir. Bab, bam! Hepsi bu." lafının da artık doğru olabileceğini sanmıyorum. Ne av tüfeği, ne fiziksel güç, ne de herhangi bir insan beyni onu durdurmaya yetmez.

Bir kez daha aşık oldum sana.Herkes apaçi Ronaldo 31 gol attığı sezon senden iyi diyordu.Ama ben senin her zaman arkanda oldum onları imana getirdiğin için teşekkür ediyorum.Seni seviyoruz.

Bugün messiyle beraber benim de doğum günüm, aynı yaştayız. Allah bana vereceği yeteneği yanlışlıkla ona vermiş. :D

Üst Alt