Lionel Messi Başlığı - Sayfa 71 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
herkes ayrı ayrı düşünüyor cr7 ile, bi de beraber oynadıklarını hayal edin

ben messiyi ve ronaldoyu aynı takımda izlemek isterdim. barça ya da real farketmez. düşünün o zaman neler olurdu.

artık herkese 10'dan fazla gol atarlardı. böyle harika bir takımı izleyememek beni kahretmiştir her zaman :(
Ayni takimda olsaydi cok samimi soyluyorum. Messi ronaldonun kicinin dibinden ayrilmazdi.

Ronaldo cok havali ve bir suru manken arkadas tanidigi var. Gezmeyi, eglenmeyi de iyi biliyor.

Messinin iyi futbolcuguna lafim yok ama ronaldo gibi yasam kocuna ihtiyaci var. Birinin bu messiye lays reklaminda oynamanin ona bisey katmayacagini soylemesi lazim. Ronaldo bosuna clear reklaminda oynamadi. Vucudunu teshir edip kadinlara gostetiyor.

Sonra bir mekana gittiginde zaten kadinlar reklamlardan butun kaslarini bildiginden daha arzulu bakyor.

Ayrica uzun boylu futbolcular her zaman lider karakterdedir. Siyasette de boyle hatta forumda bile oyle.

Ayni takimda olsaydi cok samimi soyluyorum. Messi ronaldonun kicinin dibinden ayrilmazdi.

Ronaldo cok havali ve bir suru manken arkadas tanidigi var. Gezmeyi, eglenmeyi de iyi biliyor.

Messinin iyi futbolcuguna lafim yok ama ronaldo gibi yasam kocuna ihtiyaci var. Birinin bu messiye lays reklaminda oynamanin ona bisey katmayacagini soylemesi lazim. Ronaldo bosuna clear reklaminda oynamadi. Vucudunu teshir edip kadinlara gostetiyor.

Sonra bir mekana gittiginde zaten kadinlar reklamlardan butun kaslarini bildiginden daha arzulu bakyor.

Ayrica uzun boylu futbolcular her zaman lider karakterdedir. Siyasette de boyle hatta forumda bile oyle.

saha içinde nasıl olurdu rdaş

xavi iniesta ortada messi ilerde ronaldo solda. her iç saha maöında 10 golü görürlerdi diye düşünmekteyim

Bernardeschi olmasa başını yıkardı, Mosaph sana bu konuda yorum yapmamanı tavsiye ediyorum, Fenerlilerden farkın kalmıyor çünkü, Ronaldo sıçtı diye Messi'ye bok atmak hastalıklı bir zihniyetin ürünü olabilir ancak.
Bernayi ajax maclarinda da nasil icine ettigini de gördük. Penalti yi alma haric halta yaramadi.
Ikincisi icin aynisi senin ve bir baskasi icinde gecerli.

Yahu 2 gunce mactan once bu yil sporda tuttugum takimlar ipi gogusledi yazacaktim.
Iste biz TR'desampiyon olacagiz
Barca lig ve UCL
City EPL
Goldeb State'e de kim koyarsa mutlu olacaktim. Sonra bunlarin Roma maci ve ilk macta Liverpool yine pozisyonlara girdi diye yazmayayim dedim. Vallaho icten ice biliyordum. Ulan Messi daha ne yapsin. O Dembele sigirinin azinin icine golu getirdi adam atamadi. Artik mutlaka forvet almalilar. Savunmaya takviye sart. Acidim cocuga yahu. Bu sene hakikaten cok iyiydi.

Üst Alt